סרטוני האימונים החדשים של כריס המסוורת ‘מצביעים על שום ת’ור שמן באהבה ורעמים – ומדוע זה דבר טוב

כאשר ת’ור השמן, או אחי ת’ור, או כל אנשים שאוהבים לקרוא לו, הופיעו בנוקמים: משחק קצה, קהלים רבים שהתכווצו אליהם ראשון. אך ככל שהסרט התקדם, ובמיוחד כשהוא נשאר שמן גם כשהוא התגבר על חלק גדול מהדיכאון שלו וגילה שהוא עדיין ראוי, הקהל התחיל לאהוב אותו. קרב שמן ת’ור הוא גיבור אמיתי. אבל בסוף משחק הקצה, למרות שהוא עדיין שמן, הוא שקט עם כל הטעויות והכישלונות שלו. והוא מוכן לשינוי הרבה יותר. הוא נתן את כסאו לוולקירי והצטרף לשומרי הגלקסיה. עכשיו, כשכריס המסוורת ‘מתחיל להתאמן עבור ת’ור: אהבה ורעם, נראה שת’ור השמן יכול היה לגייס מעט את הלחמניות האלה. וזה דבר טוב.

מתור השמן לשטוח ABS על שרירי הבטן, המסוורת ‘הוא בשר יותר מתמיד לאהבה ורעם

המאבק של ת’ור עם דיכאון במשחק הקצה הוביל לרגע רב עוצמה. (תמונה: נוקמים: משחק קצה, אולפני מארוול)

אז כן, סרטוני האינסטגרם מרשימים. לשש החבילות שלו יש שש חבילות. ידענו למעשה זמן מה שכנראה לא היינו רואים את ת’ור השמן באהבה ורעם מאז הבמאי טאיקה ווייטיטי ציין שזה כבר נעשה. כקשת דמות, איננו צריכים לראות את הת’ור הבלתי מעורער, השמן יותר, גם אם אנחנו אוהבים אותו. אז לראות את משטר האימונים של המסוורת ‘(למה שאנחנו יכולים להניח שהוא עבור ת’ור: אהבה ורעם), זה בהחלט נראה שגופו מוכן לת’ור של הזקן. ובכל זאת, מה זה מרמז על ת’ורגל האהוב על כולם (Thor + חגורת)?

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

השומנות של ת’ור הייתה סימפטום לדיכאון שלו, ואנחנו צריכים לראות את ההחלמה שלו

ברו ת’ור היה הת’ור הנמוך ביותר אי פעם הלך – לא ת’ור השמן. (תמונה: נוקמים: משחק קצה, אולפני מארוול)

יש אנשים שמנים באופן טבעי. וכאשר אדם שמן באופן טבעי מתחיל לסבול מדיכאון, הם במקרים מסוימים מתחילים לאבד משקל רב. זה בסופו של דבר מסוכן, כאשר אנשים מתחילים להחמיא להם רק בגלל ירידה במשקל למרות שהם סובלים. ואז יש אנשים כמו ת’ור. מנגנון ההתמודדות שלו לדיכאון שלו היה מזון ואלכוהול – וחוסר תנועה, המהווה תסמין עיקרי לדיכאון. כתוצאה מכך, יש לנו את השמן של ת’ור. עם זאת, גם אחרי שהוא נקם את העולם והתחיל לרפא, אנו משאירים אותו שמן אך מטופח – הסימן הראשון לשינוי.

באהבה וברעם, עלינו לראות שהוא המשיך לעבוד על בריאותו הנפשית, ועל ידי עבודה על בריאותו הנפשית, ת’ור השמן צריך להשיל כמה קילוגרמים לאט. זה לא מרמז שהוא צריך להיות חובב לחלוטין. למעשה, זה תלוי כמה זמן עבר ב- MCU. אחרי שנה, עלינו להיות סוג של ת’ור שמן באהבה ורעם. אבל אם עברו כמה שנים, והזמן שלו עם השומרים עזר לו, אז לשמור על השומן ת’ור הופך להיות הרבה יותר גימיק והרבה פחות ייצוג של נפשו. זה לא אומר שכל האנשים המדוכאים צריכים לחזור לגוף שהיה להם, שומן או רזה.

מוחי לעומת ייצוג פיזי: ת’ור השמן בדרכו לאהבה ולרעם

ת’ור שמן יכול להיות גם ת’ור מרוצה. (תמונה: נוקמים: משחק קצה, אולפני מארוול)

קשה לייצג ריפוי פסיכולוגי בצורה חזותית. לסופרים יש זמן הרבה יותר פשוט, מכיוון שהם באמת יכולים להיכנס לראש של דמות. אבל סרטים צריכים למצוא דרכים אחרות להראות ריפוי ללא המון דיאלוג אקספוזיציוני. זה בעצם המקום בו העולם הבומבסטי של גיבורי העל וה- MCU יכולים לעזור. לראות ייצוג פיזי, אך מוגזם, של מישהו עם עסקה עם דיכאון עשוי להיות מעורר השראה. עם זאת, אנו יכולים רק לקבל את ההחלמה המוגזמת הזו מסרט גיבורי על.

אבל הוא צריך עדיין להפגין פגמים בדרכים אחרות. דיכאון והתאוששות חורגים הרבה מעבר לגודל הבטן של האדם. למעשה, לפעמים, תהליך ההחלמה הופך למנגנון התמודדות מזיק (מכיוון שדיכאון הוא רע כזה). למעשה, מנגנון התמודדות רעיל זה יכול להיות פעילות גופנית.

היי, אולי במקום ת’ור השמן באהבה וברעם, אנחנו מקבלים את ת’ור. הוא פיתח תרגול קניות גרוע כמנגנון התמודדות. או ת’ור נזקק. הוא מנסה להועיל כל כך כמו אפוטרופוס הגלקסיה, שחבריו לקבוצה פשוט חולים מהנחיות שלו. או ת’ור חברתי. איך נראית התמכרות למדיה חברתית בסולם גלקטי? בלי קשר, בואו נתן לת’ור השמן להתקדם לשלב ההחלמה הבא של ת’ור.

(תמונה מוצגת: נוקמים: endgame)

Leave a Comment