קומיקסולוגיה ברורה כמו גם סקוט סניידר מספקים לנו את המדע המדעי הטוב ביותר מאז בלייד ראנר

בשבוע שעבר, קיבלנו את הסופר סקוט סניידר כמו גם את השותפות של האמן גרג קפלו יש לנו שדים מספר 1, והציג את שמונה של הכותב בלעדיות קומיקסולוגיה. כמובן שהכותרת הזו היא סניידר/קפולו טהורה כמו גם מטורפת כמו שהיית מצפה שהיא תהיה. אכן, זה היה כל כך טוב, היית מוצדק להתעסק עד שהעמידה בשבעה תארים תחמיר בהדרגה. עם זאת אל תפחד! עם הסרת מספר 1, סקוט סניידר כמו גם קומיקסולוגיה מוכיחים כי הז’קט הטוב ביותר המקוריים המקוריים באופן מקוון כמו שם החותם. למעשה, הסר היה אפילו טוב בהרבה מכפי שיש לנו שדים.

הסרת סקוט סניידר מציבה את “המקור” במקור הקומיקסולוגיה

(תמונה: העיתונות הטובה ביותר/קומיקסולוגיה)

תיאור ספר זה הוא בו זמנית מורכב הרבה יותר כמו גם פשוט יותר מכפי שיש לנו שדים. על פני השטח, זה מערך ה- NOIR המסורתי. עין אישית כמו גם בלש הרשויות לשעבר נמצאת במשימה שגרתית ומייגעת כאשר כל מה שיגיע לגיהינום. עם זאת, ההיבטים המדעיים הופכים את הקומיקס של נואר זה עוד יותר משכנע. תמונה אם אתה יכול להשתמש במסנן אינסטגרם לאורך כל חייך. כשאתה הולך ברחוב אתה רואה מה שאתה רוצה לראות. רוצה באינטרנט במכסה התיכונה? יש פילטר לזה. או שהערים המוארות של טרון מוארות ניאון מתאימות לדמיון שלך? ובכן, גם אתה יכול לעשות את זה. נמאס לך לראות את בן / בת הזוג שלך ביום כמו גם ביום? אתה יכול לשים עליהם פילטר.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

אבל אז יש אנשים כמו סם דיונות, גיבור התואר המקורי של הקומיקסולוגיה, שרוצה להישאר, ובכן, ברור. למרבה האירוניה, אתה דורש פילטר לשלול את המסננים האחרים, כמו גם הם יקרים יותר מאשר פילטרים מלאכותיים. הוא הבלש האישי המטורף, מטה וחוצה שאנו מבינים כמו גם אהבה. הדמות של סניידר משתלבת בין פיליפ מארלו (הבלש של ריימונד צ’נדלר) כמו גם פטריק קנזי (של דניס להאן). שמלות גרושות, בודדות, מדהימות עם זאת כאילו הוא לא מנסה, כמו גם קסדת אופנוע עם עיניים מוזרות (כפי שניתן לראות על הכריכה). מרבית המצבים שלו מקבלים עדויות לכך שבן הזוג של מישהו מחליף אותם בפילטר – סוג הרמאות החדש. באותו יום בדיוק הוא מגלה שאשתו לשעבר, בלונדינית מדהימה, הרגה את עצמה, את הלקוח שלו, Femme Fatale של פיימה-פטלה (בצורה הטובה ביותר), מציע לו עבודה משכנעת.

מערך ה- NOIR המסורתי

כמובן ש”התאבדות “עשויה להיות לא כפי שהיא נראית. כמו גם כולנו מבינים בדיוק כיצד פועלים סיפורי נואר אלה. כפי שאמר רוברט דאוני ג’וניור בקיס קיס, בנג בנג, “המצב שלך כמו גם המצב שלי הם בדיוק אותו דבר!@#$%^& Case.” סניידר לוקח אותנו לסוד נואר מסורתי בעולם מאבד ללא הרף את המציאות שלו. בדיוק איך אתה בכלל מחפש רמזים, או חוקר עד, כשאנשים באמת רואים מה הם רוצים לראות? הסר עשוי להיות רק הכותרת המקורית השנייה של הקומיקסולוגיה להופעת הבכורה, אולם הבטן שלי אומרת לי שזה יהיה הטוב ביותר.

האמנות של פרנסיס מנפול משלבת לחלוטין את המדע המדע עם הנואר

(תמונה: העיתונות הטובה ביותר/קומיקסולוגיה)

בעוד שאמנים רבים הם פנטסטיים בתעלומות עיפרון, רק אמנים מעטים מספקים נואר. אלכס מלייב, שון פיליפס, אנדראה סורנטינו הם כמה דוגמאות. באופן דומה, פרנסיס מנפול הוא אחד הטובים ביותר. הוא מספק לשנינו סמטאות אפלות וגם לחדשנות עתידית בצורה חלקה. זה הסיר שהוא אוהב את ז’אנר העבירה הפלילית, כמו גם כמה הוא נרגש לעבוד עם סקוט סניידר במקור הקומיקסולוגיה הזה. סגנון הדמות של סם דיונות הוא מושלם, מתחיל לשמור על הקסדה המוזרה הזו, כמו גם לראות את הבלש השחוק מתחת. השינוי הבלתי צפוי באסתטיקה צורם, וזה בדיוק מה שנואר צריך להיות. ספק לנו ציפייה, כמו גם לקרוע אותה מתחת לנו.

ככל שאנו מקבלים יותר כותרות ברמה של יש לנו שדים כמו גם מוציאים מקומיקסולוגיה כמו גם סקוט סניידר, כך ייטב. זה רק הופעת הבכורה השנייה. בשבוע הבא אנו מקבלים את לילה של ה- Ghoul #1, השותפות הראשונה של סניידר עם האמן פרנצ’סקו פרנקווילה מאז באטמן: Black Mirror, לפני עשור. אני כבר מחכה בסבלנות לפגוע ב”שאווה “כשהכותרת משיקה.

אה, נכון, ברור, יש לנו שדים, כמו גם כל כותרות העיתונות הטובות ביותר של הז’קט הם חלק מהמנוי של Comixology Unlimited. לכן, במקום עולה 33 דולר בכל שמונה הנושאים הראשונים מאוד, שלם 6 $ לחודש על כל הנושאים … אי פעם.

לאילו כותרות העיתונות העיתונות המשובחות ביותר אתה מסתכל קדימה?

ברור מספר 1 מוצע כעת ב- Comixology.
(תמונה מוצגת: העיתונות/קומיקסולוגיה של הז’קט הטוב ביותר)

Leave a Comment