B.O.B.-E.A.R.T.H.

זה לא חדש, אולם אם אתה קורא שגרתי, אתה מבין שאני לא שובר חדשות – אני משתף את זה. כשאני מגיע לזה. (אה, כמו שאתה קורא חדש, ברוך הבא! כמו גם WTF אתה עושה קריאת בלוג – אף אחד לא קורא את הזבל הזה!)

האלבום הראשון של B.O.B., כמו גם מיקסטייפים ראשונים מאוד הם אבני חן פופ-ראפ, כמו גם מאז חיכיתי שהוא ישיג שוב את רמת הגדולה הזו. ביום כדור הארץ, הוא הוציא מיקסטייפ חדש עם הפקה על ידי שום ז’אנר, שכותרתו E.A.R.T.H. (בית גידול אימוני אמת אווטרה חינוכית). חלקם עשויים לזכור כי B.O.B., נשירה במוסד גבוה, הצהירה כי כדור הארץ שטוח. נראה כי המיקסייפ הזה חוגג את בורותו שלו, כמו גם לפעמים קשה לדעת אם הוא מצחיק את עצמו או מטיף. כמו כשהוא מתפלא בדיוק בכמה סטגוזאורוסים בוודאי היו מאז שאנחנו עדיין שורפים דלקים מאובנים, טוען עם ניל דגרס טייסון, שואל מה לעזאזל אוכל כשר, או כשהוא מתווכח עם המדריך שלו בנושא “מדע FKN” ( הרצועה המועדפת עלי באלבום), שיכולה להפוך את זה להאזנה מאוד מוזרה. עם זאת, הוא קובע דברים ששנונים בבירור, כמו כשהוא מתלונן על הצעות רשומות לקויות, כמו גם בדיוק איך הראפרים לא מקבלים את ההתקדמות העצומה של אמנים אחרים כמו גם מתלוננים, “כושי ברשת על זמן צבעוני, מה לעזאזל זה ‘מראש?'”

אז האם זה נהדר כמו עבודתו המוקדמת? זה קרוב. יש כמה רצועות פופ-ראפ מוצקות במיוחד, שמבלבלות כשאתה מקשיב לתוכן, כמו גם בסוף אנו מקבלים B.O.B. רעידת אדמה, בעצם מסלול אקפלה (עם אופרה מאחוריה), מתפוצצת בזעם כמו גם בתסכול – לא לשכנע אותי, היי, B.O.B. האמת הוא רציני לאורך כל המיקסטייפ הזה. הוא באמת מאמין שהשואה מעולם לא קרה. זו גלולה קשה לבלוע, וזו בסופו של דבר הסיבה שאני לא יכול להצהיר על השמיעה הזו בחזרה לעבודה הטובה ביותר שלו. עם זאת זה עדיין טוב במיוחד, כמו גם זה בהחלט מרתק לראות את הבגרות המתקדמת של ראפר שגדל למעשה לפני האוזניים שלנו.
B.O.B – כדור הארץ

Leave a Comment