מותו של X … מותו של X … עושה כל מה … אה רגע. זה לא עובד נכון …

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

לא kc. או שזה?

טור KC של KC Carlson

אני אוהב להיות בלש קומיקס. לא, לא כמו ג’סיקה ג’ונס, סלאם בראדלי או בן אוריץ ‘… או אפילו שימפנזה בלש … אלה בלשים אמיתיים (ובכן … בדיוני אמיתי), פתרון פשעים או מקרי רצח או מקרים חסרים. עבודת הבלשים שלי היא בקריאת חדשות קומיקס קרובות וביקורות מקדימות, תוך שימוש במעט כוח מוח (בעיקר מבוסס על כמות לא בריאה של היסטוריה/טריוויה של קומיקס שהוגשו בנוגגין שלי), ואז אולי שוחד מתמחים עם חברת קומיקס רופפת ללא הפסד למידע.

מארוול: בהחלט כל מה שאתה צריך לדעת …

לדוגמה, אתמול קראתי “עובדות וטריוויה” חדש לגמרי “עובדות וטריוויה” (מארוול: בהחלט כל מה שאתה צריך לדעת …) וגיליתי את זה מתוך 240 העמודים הכוללים בספר, החלל שהוקצה למגה -X-Men פופולרי-קבוצה של מאות דמויות ממש-הסתכמה בשני עמודים בלבד. תן לי לחזור על זה … שני עמודים! עם סכום כולל של שבע דמויות בתמונה, ועוד 16 בערך שהוזכרו בטקסט (שישה מהם נבלים), זה נראה כמו הצגה גרועה להפליא למה שהיה פעם, הקבוצה הפופולרית והכי נמכרת ביותר של מארוול.

מה המה?

מותו של X #1

המממ … יכול להיות שזה יכול להיות קשור לכיוון של עובדות קשות (אך קצרות להפליא בעובדות קשות) בין מארוול לשועל של 20 המאה? זה כביכול מבוסס על “העובדה” שמארוול לא מרוצה מהדרך בה פוקס פיתחה את סרטי ה- X-Men שלהם (כולל סרטי “פריקוול” של אקס-מן, סרטי “פריקוול” של אקס-מן, וסרטי סולו וולברין), למרות שהם מרוויחים ככל הנראה המון סירות של כסף לכולם. אולפני מארוול השיבו את זכויות הסרטים עבור הנכסים שהועברו לפני רכישת דיסני (או לבוא עם שיתוף עסקאות, כמו במקרה של ספיידרמן וסוני), למעט כשמדובר בפוקס (שיש לו גם זכויות לטיפול ארבע נפלאות, ואתה יודע כמה זה התברר). אז מארוול, אומרים הרכילות, לא מעוניינת לקדם שום דבר שהם לא מרוויחים ממנו את כל הכסף המתוק הזה.

המוות האדיר מס ‘9 של כיסוי וריאנט X

כעת המות הזה של “אירוע” של ארבע גיליונות X פשוט צץ באוגוסט (לאוקטובר). נשמע עד כה די מעורפל, מלבד כמה סכסוך מוטנטי לעומת לא אנושי שנרמז בכמה כותרות מארוול חדשות כל-כל-כל-דין במהלך החודשים האחרונים. מותו של X הוצג גם בארבעת השבועות האחרונים בערך בסדרה של 20 עטיפות וריאנטיות (שלושה מהם עומדים להיות קשה להפליא) – שכולם תיארו מחוות ואנדרטאות למוטנטים שנפלו או סצינות מוות מאוירות גרפית שכמותם ככל הנראה תגרום לדודה הקדושה שלך להסתובב בקברה.

האם יתכן שכל שלושת הדברים האלה קשורים איכשהו? אם לצטט פילוסוף אמריקאי פופולרי (ובאופן ווסקאלי): “ממממ … יכול להיות!”

כמובן שאתה מבין, זה אומר מלחמה!

מותו של X #2

אז הנה הדבר המוזר האחר במוות של X. בעותק השידול הנוכחי, כתוב שהוא מתרחש “לפני שמונה חודשים”. בהנחה שזו “זמן מארוול”, זה היה מציב את זה באותה מעין-לימבו שמארוול הציבה בין סיום המלחמות הסודיות (או לפחות כשהיה אמור להסתיים) וכאשר מארוול החדש והכל שונה.

(בזמן ההוצאה האמיתי שלנו בעולם האמיתי, סיום המלחמות הסודיות המוערכות הופיע למעשה לאחר שאאד התחיל. אבל אני לא חושב שמארוול רוצה שנזכור את זה. אולי הם ישתמשו בחוסר התאמה זו כדי לחלום על אירוע עתידי חדש כדי להסביר את הפער הזה. אולי שלושים שנים בעוד עכשיו, אחד מילדיו של קורט בוסייק יכתוב את הסיפור/האירוע הזה. לעזאזל, אולי קורט יכתוב את זה בעצמו! היי, אולי אני עדיין עדיין כאן כדי לקרוא את זה …))

רוג’ר מהמר שהבחור הזה קשור לזה …

בכל אופן … הנקודה האמיתית שאני מנסה לעשות כאן היא שאם מוות של X (כולל כל ההרג המוטנטים השמועה) היה אכן היה לפני שמונה חודשים, זמן מארוול … זה אומר שרבים מהמוטנטים האהובים עלינו כבר מתים, ואנחנו לא ישמע על כך שום דבר עד אוקטובר (או נובמבר), כאשר הקומיקס מתפרסם בפועל. ומארוול יכולה “בצדק” לומר (אחרי כל תלונות המעריצים המוסדרים הסבירים), “היי, הרגנו אותם לפני כמעט שנה. למה אז לא התלוננת על זה? ”

ואז כל מיליוני אוהדי מארוול ברחבי העולם יורדים בניו יורק באוקטובר הקרוב (או נובמבר), נוסעים לרחוב מערב 50 מערב, ניו יורק, ניו יורק 10020, ופיזית (או פסיכית) דוחפים את הבניין.

או משהו כזה.

אלוהים, אני פשוט אוהב לעורר צרות …

_______________________________________

KC Carlson: תיאורטיקן הקונספירציה רוצה להזכיר לך שמארוול כבר יצרה דופלגנגרים של רבים מה- X-Men הפופולריים ביותר. אלה כוללים את גרסאות העשרה המתבצעות בזמן של הדמויות הקלאסיות של אקס-מן “מחלקה ראשונה” (סייקלופ, מארוול גירל, חיה, אייקמן ואנג’ל),שהוכנסו לראשונה לרציפות מארוול הנוכחית בשנת 2012 ב- X-Men הכל-חדש. בולט גם “המוות” (או, לפחות, מעמד “עטוף”) של וולברין משנת 2014. הוא הוחלף על ידי שני גיבורים-עצמו כ”זקן לוגן “שנקבע בזמן (אממ … אז איך הוא הזקן אם הוא מת?) ו- X-23 (aka Laura Kinney, שיבוט גיבור העל שלו). ואני אפילו לא מתכוון לנסות להסביר את סברטוט (בעיקר בגלל שמארוול גם לא …). וואו, אני חושב שבאמת פשוט החמירתי את המצב בכך שאמרתי לך את כל זה … אני מאמין שהתפקיד שלי כאן נעשה.

KC שוב: היי, ההטיה ארוכת השנים של בריאן היבס בטור טחנות הרוח על קומיקס קמעונאות זה עתה שינה את אתר האירוח שלו. זה מופיע עכשיו בקצב. השבוע, בריאן כותב גם על מארוול קומיקס – בצורה שונה מאוד ממה שעשיתי – אבל אתה צריך לבדוק את זה אם אתה רוצה ללמוד כמה מהסודות של קמעונאות קומיקס קומיקס הנוכחית. הייתי גאה מאוד שפרסמתי את ההטיה הראשונה של בריאן בטור טילי Windmills חזרה במגזין קמעונאי הקומיקס של קראוזה, והוא עדיין מספק תובנה נהדרת ואינפורמטיבית לגבי קומיקס וקמעונאות, LO, אלה שנים רבות אחר כך. בדוק את זה – וסמן את זה!

ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטופשים שאותו אומר KC. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך. האם יש משהו בטור הזה שלא הרגיז אותך, לפחות בדרך כלשהי?

Obnoxio כיסוי הליצן ממסד הנתונים של Grand Comics.

Leave a Comment