רמבלינג הקומיקס של רוג’ר: הריגוש של הציד

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

רוג’ר אש

מאת רוג’ר אש

אני מתגעגע לריגוש של הציד. לא, אני לא מדבר על סנאים, ארנבים או ברווזים. ניסיתי את זה בעבר אבל גיליתי שזה פשוט לא היה בשבילי. אני מדבר על ציד קומיקס כמו שהייתי עושה שוב בסוף שנות ה -70 ותחילת שנות ה -80. זה סוג הציד בו קפצתי על האופניים שלי ורכבתי לחנויות בהן בדרך כלל קיבלתי קומיקס בניסיון למצוא קצת אוצר. הנה דוגמא לציד רגיל.

טיטאנים בני נוער חדשים מספר 1

ציינתי בעבר שקיבלתי את Teen Titans מספר 1 של מארב וולפמן וג’ורג ‘פרז ממתלה ספינר בחנות מכולת בזמן שאמא שלי הייתה קניות. אחרי שקראתי את זה ואהבתי את זה לחלוטין, למדתי (אולי מחברתי קרייג) שזו למעשה המראה השני שלהם. Teen Titans החדשים הופיעו למעשה ב- DC Comics מציגה מספר 26. הייתי צריך לקבל את הקומיקס הזה.

DC קומיקס מציג מספר 26

ההזדמנות הראשונה שהייתי יצאתי לאופניים שלי אל ה- Stop-N-Go ברחוב מילווקי. אין מזל. כך היה בחנויות הספרים בקניון, בחנות הסמים של רקסאל ובחנות הכלבו COPPS בפארק קרסטון. התסכלתי וקיבלתי החלטה לנסות חנות סמים (שאת שמו אני לא זוכר) בדרך כלל לא הלכתי אליה. הסיבה לכך היא מכיוון שהיו להם רק כמה מתלים של קומיקס דחוסים מתחת למגזינים כך שהבחירה שלהם הייתה די מוגבלת. אבל זה [התברר שהוא] המקום האידיאלי לעצור כשגיליתי ש- DC קומיקס מציג מספר 26 ממולא באמצע המתלה. מגניב!

לאחר ששילמתי עבור הממצא שלי, רכבתי הביתה מהר ככל האפשר לקרוא אותו. זה היה פנטסטי! לא רק שקיבלתי את סיפור התצוגה המקדימה של הטיטאנים, אלא שהסיפור הראשי זומם וצייר על ידי ג’ים סטארלין בתסריט מאת מארב וולפמן. זה היה קומיקס נהדר.

אקס-מן #122

זה ציד קומיקס רגיל, אם כי לא כולם הסתיימו בהצלחה. אבל הציד עצמו תמיד היה כיף לא משנה מה התוצאה. היו וריאציות לנושא זה כמו כאשר קיבלתי את אקס-מן #122 באותה חנות תרופות בה מצאתי את DC Comics מתנות. זה היה הגיליון הראשון שלי של אקס-מן וכשחיפשתי יותר, גיליתי שהוא למעשה בן כמה חודשים אז הייתי צריך לחפש את הנושאים שבינה לבין הנושא הנוכחי.

DC קומיקס מציג מספר 36

תופעת לוואי מהנה של הציד תגלות קומיקס שמעולם לא ראיתי. גם אם לא הייתי מוצא את מה שאני מחפש, כמעט מעולם לא הלכתי הביתה בידיים ריקות. איזה כיסוי היה תופס את עיניי, הייתי מדפדף בדפים, ואם זה נראה מדהים הייתי מקבל את זה. ככל שאני נהנה מקניות ברשת, הגלישה האקראית הזו, פשוט להרים קומיקס ומדפדף דרכו, זה משהו שמדיה אלקטרונית טרם הייתה משכפלת. קבלת מתנות DC קומיקס הובילה אותי לרכוש גיליון מספר 36 כשראיתי את זה על המתלים. זה היה טיול סטארלין דה כוח שלדעתי קלאסיקה נשכחת כשסופרמן וסטארמן מתמודדים מול מונגול.

ברגע שהפכתי ללקוח של ווסטפילד, אהבתי שלא אצטרך לדאוג יותר לחסר קומיקס, אבל עדיין הייתי בודק את מתלי הספינר מדי פעם כדי לראות אם משהו חדש תפס את עיניי. אבל התגעגעתי לציד. אז הציד שלי הפך לגיליונות גב של קומיקס שאהבתי. אמנם לא אותו דבר, אך הוא כולל הרבה מאותן חיוביות.

כיום, אפילו הנושא האחורי ציד די נעלם מכיוון שאתה יכול למצוא כמעט כל בעיה שאתה רוצה להגיע לרשת. אני לא מתלונן. אני אוהב שקומיקס קל למצוא בצורתם המקורית או באוספים. עם זאת, זה לא מונע ממני להחמיץ את הריגוש של הציד. זו הסיבה שכשאני הולך לכנס קומיקס אני תמיד אביא רשימת קומיקס שאני רוצה למצוא. ואז זו עונת הציד.

עכשיו, לך קרא קומיקס!

*****

אם במקרה היית בקומיקס של בולטימור בסוף השבוע של 20 ו -21 באוגוסט וראה מישהו שנראה כמוני לובש חולצת צוות, זה כנראה אני. בוא ותגיד “היי!” בטח תמצאו אותי עובד סביב חדרי הפאנל.

*****

קומיקס קלאסי מכסה את מסד הנתונים של Grand Comics.

Leave a Comment