על פי הדיווחים, ג’מה צ’אן מפיצה את הנחיתה הנצחית של תפקיד לא ידוע בסרט Big McU הבא

על פי הדיווחים, ג’מה צ’אן היפה היפה, הרבים הידועים בתפקידיה בבני האדם של AMC/ערוץ 4 ואסיאתים עשירים מטורפים, נמצאת בשיחות להצטרף לנצח של מארוול של מארוול (הוכרז בשלב מארוול 4). זה כמובן הסרט הקרוב המבוסס על סדרת הקומיקס באותו שם. (אני מומחה Eternals, AMA, ותוכלו לקרוא הרבה יותר על ההיסטוריה של הנצח.) הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה.

רגע, האם ג’מה צ’אן כבר לא ב- MCU?

צ’אן הוא בהחלט לא שם לא מוכר לחובבי היקום הקולנועי של מארוול, מכיוון שהיא כבר הופיעה בסרט מארוול. למקרה ששכחת, היא שיחקה את מיני-וו בקפטן מארוול. (ראו את התמונה למעלה כדי להחיות את הזיכרון שלך.) תלוי מתי מוגדר סרט הנצח – אין ספוילרים – היא יכולה להיכנס שוב למגפי הצלף של קרי. עם זאת, אף אחד לא יודע כרגע, כך שיש גם סיכוי שהיא תוכל למלא תפקיד אחר לגמרי.

תמונה דרך AMC

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

זה כמובן יהיה קצת יוצא דופן, אך לא לגמרי לא נשמע. כמה שחקנים שיחקו תפקידים מרובים ב- MCU. עם זאת, בדרך כלל, לפחות אחד התפקידים שלהם הוא חלק או חלק נסתר. דוגמה טובה היא מישהו כמו שון גאן, שגילם את קרגלין בסרטי שומרי הגלקסיה, אך גם עושה את עבודת לכידת התנועה עבור דביבון רוקט. במקרים מסוימים החלקים מופרדים על ידי בינוני. אלפר וודארד שיחק את מריה בלוק קייג ‘בנטפליקס, ואז שיחק את הדמות האחראית על בועטת בחלק המלחמה של קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים. אם תפקיד הנצח של צ’אן הוא משמעותי, הוא יסמן יציאה מהדרך האופיינית לכך ש- MCU מטפל בתפקידים מרובים.

מה עוד אנחנו יודעים

בכנות, לא הרבה. כפי שדיווחנו בעבר, הסרט אמור לצאת לשחרור ב- 6 בנובמבר 2020. קלואי ג’או יביים, ומתיו וראיין פירפו כתבו את התסריט. מעבר לכך, המידע מועט בנקודה זו, אם כי יש לנו כמה פרטים רבים יותר על צוות השחקנים. כמו שאמרנו בעבר, אנג’לינה ג’ולי, ריצ’רד מאדן וסלמה הייק הצטרפו. צוות השחקנים כולל גם את בריאן טיירי הנרי, קומיל נאנג’יאני ודון לי, כפי שהוכרז בקומיק-קון בחודש שעבר. מכיוון שאז, בארי קוג’אן, הידוע בדונקירק והסצינות שקיבלתי קדימה במופע HBO של צ’רנוביל, הצטרף גם הוא לקאסט, אם כי תפקידו אינו ידוע כרגע.

Leave a Comment