חיפושית כחולה: טיול דרכים

חיפושית כחולה: טיול דרך הוא הספר השני בסדרה על גיבור העל הצעיר, וכאן באמת הסיפורים מתחילים ללחוץ. לג’יימה רייס יש חראב סקרב זרים שקשור אליו, וזה נותן לו את הכוח לעוף, ליצור שריון, לירות פיצוצים … ולהיכנס מעל ראשו במאבק באיומים בין -גלקטיים.

לג’יימה יש רקע שונה מגיבורי על נוער רבים: הוא חי באל פאסו, והוא היספני. האמנות (במיוחד הצבעים של Man Major) עושה עבודה טובה בלכידת טעם הדרום -מערבי. סיפורי הספר מציירים קולי המנר, דאנקן רולו ורפאל אלבוקרקי בדגש על שמיים פתוחים ונופים רחבים.

מערכות היחסים של ג’יימה הן גם לא שגרתיות. ראשית, הוא לא מסתיר את יכולותיו או אחריותו מהוריו. במקום זאת, הוא תלוי בעזרתם ובדוגמא שלהם. זה מרענן לראות משפחה דוקת ואכפתית שלא טמונה זה לזה כחלק מהנחת היסוד הבסיסית.

עבור אחרת, חבריו נהדרים. יש את הפאקו החזק והנאמן, וברנדה, ג’ינג’ית שיחסו מכסה את כואביה בגלל שאיבדה את הוריה וחיה עם דודתה, שמתגלה כקרימולורד. לצורך הנחיות גיבורי על, יש מייצר שלום חדש, סוג צבאי מקועקע לשעבר שיש לו קשר לא מעורער לסקרב של ג’יימה.

הספר נפתח עם ג’יימה מחדש את הרפתקאותיו האחרונות בחלל עם מספר גיבורי על אחרים, כולל באטמן, קנרי שחור וחץ ירוק. זה מוביל לקטע הדיאלוג הטוב ביותר של הסופר ג’ון רוג’רס בסדרה:

חץ ירוק (לקנרית שחורה): “פוצץ את זה” האם ההצעה הגדולה שלך לטירון?
קנרית שחורה: זה מהאיש שנלחם בכל דבר, מרובוטים ועד חייזרים על ידי ירי בהם במקלות זעירים.
חץ ירוק: מקלות מהירים מאוד. מהיר ומחודד!
קנרית שחורה (לחיפושית כחולה): לא אכפת לו. הוא פשוט נסער שהקטטה הזו לא תיתן לו הזדמנות לנאום על עוני.

לאחר ההדבקה, המשמשת בנוחות כנקודת מוצא נהדרת גם לקורא, ג’יימה, ברנדה ושל השלום יצאו לדרך לטיול בכביש כדי לחקור את החיפושית בעזרת דניאלה גארט, נכדתו של החיפושית הכחולה המקורית. יש גם את הסיפור על איך שדאגו לשלם השלום וטיול לכוכב לכת אחר עם לוחם ברברי ותרבות של דברים דמויי סנאי רוצחים.

חיפושית כחולה היא ילד שלא ביקש לקבל מעצמות -על, אבל הוא מנסה לעשות כמיטב יכולתו לעמוד במסורת הרואית בצורה ממש מודרנית. הוא לא מפחד להיות אמיתית לגבי רגשותיו עם משפחתו וחבריו, והתוצאה היא ספר גיבורי על מהנים שמביא כבוד למסורת אך מעדכן את האתגרים להציע נטייה חדשה על ההיסטוריה.

ספר זה מדפיס מחדש את הגיליונות מספר 7-12 ועוקב אחר Shellshocked. הסדרה ממשיכה בהישג יד לכוכבים ומשחק הקצה.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

Teen Titans: חוזה יהודה חוזה יהודה הוא אחד מסיפורי העל של גיבורי העל DC הידועים ביותר אי פעם, מתקופה בה Teen Titans היה אחד הספרים הפופולריים ביותר שיצאו. זה היה שאפתני ביותר, שילב מאבק בכת רוצחת, עם אח דם ועוקביו שאלות על אמון, כטיטאן …

צדק צעיר: פלישה ל- Blu-ray הזמינה להזמנה מראש העונה השנייה של הצדק הצעיר תהיה זמינה ב- Blu-ray דרך ארכיון וורנר ב -18 בנובמבר. אתה יכול להזמין מראש את אוסף 20 הפרקים עכשיו בקישור הזה. בניגוד לשחרור ארכיב וורנר רבים, זה יהיה גם תכונות תגמול חדשות. פרקי הסיום של הסדרה “פסגה” ו- “endgame” …

רק ג’ימייטה במקום השלישי בסדרה של רומנים גרפיים מחוברים לחטיבת הביניים של טרי ליבנסון, רק ג’יימה מתמודד עם השאלה המאתגרת כיצד להגיב כאשר “חברים” מחליטים שהם לא רוצים להסתובב בך יותר. בדומה לאמי הבלתי ניתן להבחנה ואיזי חיובי, הפורמט הוא ייחודי, עם פרקים שזורים לסירוגין בין …

Leave a Comment