הפירות התלויים הנמוכים: קומיקס ספרים שאינם מקי

בימינו כולם מורידים אפליקציות כמו גם מחפשים את המפות החמות, או אפילו מקלות עתיד. איפה זה משאיר את ספרי הקומיקס הלא מפתח? האם הם רק לאספנים כמו גם השלמים לרכוש? האם יש להם ערך? האם יש טריק להניף את ערימת החציר של הלא-מקי כדי למצוא את “הכרטיס הוונקה” הלא-מפתח? ” האם נפח ספרים עצום זה כולל אוצר נסתר אידיאלי בפתיחה? האם אנשים שעוברים על פנינו ניכרים להגיע למפתחות?

כולם מחפשים ברציפות אחר המפתחות. ספקולנטים מחפשים שנים אל העתיד לפני כל סוג של פיתוח הוליוודי, כמו גם מתחילים לספוג אותם באוסף. מאמר קצר זה יכול להיראות ניכר עבור היתרונות שבינינו, אולם עבור הספקולנטים החדשים כמו גם אספנים זה עשוי לספק דרך הרבה יותר קלה להתכנס כמו גם לפתוח כמה “עסקאות”. המאמר הקצר הזה נכתב עבור ספר הקומיקס הלא מנוסה שאוסף קהל, לא ממש חידושים, אולם בהחלט עדיין בשלב הזחלים בספקולציות.

“כמעט כל מה שהציבור בכלל מאמין שהוא בדרך כלל לא בסדר.” -מרק טוויין (פרפרזה)

יתכן שהוא דיבר על השערות העולמיות הקטנות שלנו של קומיקס עבור המון מההנחות שהקהל הזה גורם להן ככל הנראה מוטה, באופן משמעותי. אחת הלהקות הבולטות ביותר במקצוע זה היא “לאסוף את המפתחות!” עכשיו, זה לא דבר גרוע או אפילו נקודת התחלה לקויה; עם זאת זה יכול לגרום לחשיבה “מפתח” כמו גם לדגש יתר. שוק קומיקס מלא מעריצים, בראש ובראשונה. הרבה ממה שמוכר יש עניין של בסיס מעריצים כמו גם ספקולציות הוליוודיות הקשורות אליו.

אמנים אספניים כהשקעה:

קפטן אמריקה #193

הרבה ספר שאינו מפתח ניכר הוא להשקיע באמן מסוים. איסוף, למשל, את קפטן ג’ק קירבי אמריקה #193 משנות ה -70 או את מייק זק פונדיישר מספר 4 משנות ה -80. עליכם כבר להשתמש במנוע החיפוש של GoCollect.com כדי למצוא אבני חן אלה. האם נוכל לעשות זאת עם כל סוג של קומיקס? לא, בדרך כלל אמן מסוים או קרוב למנטה עם אימות נמכר במחיר גבוה יותר לאחר שטייל; אתה תמיד יכול לאמת באתר gocollect.com.

ספיידרמן מדהים #45

דוגמא נוספת היא מתקופת הכסף, ספיידרמן הפנטסטי של ג’ון רומיטה #45. כעת, זה פשוט מראה לטאה כמעט ולא מתאים כמפתח. עם זאת, זהו ג’ון רומיטה המוקדם מריצת הספיידרמן הפנטסטית שלו, כמו גם אספנות מאוד. קומיקס זה נוצר על ידי סטן לי כמו גם ג’ון רומיטה בשנת 1967. ספר זה נמכר בכיתה של 9.8 עד 3,800 דולר. זה לא מפתח. איסוף בעיקרו המבוסס על אמנים ולא ספר מכריע יכול להיות רווחי, תלוי במחיר.

מיילס מוראלס: ספיידרמן מס ‘1 (כיסוי לריאנט קריין)

עשיתי מאמר קצר על קלייטון קריין לפני כחודש. הוא עשה את תערוכת הכביש 2 כמו גם לא אכזב. לאחר שהייתם באירועים רבים כמו אלה בדרך כלל נותרים לכם טעם גרוע מאמן או סופר סנובי. זה די מאכזב כמאוורר, כדי שהם יהיו גסים. לא עם מר קריין, הוא היה אדיב כמו גם ידידותי כמו גם לקח את זמנו עם כל מעריץ. התרשמתי למדי. כמובן שיצירות האמנות שלו מדברות בעד עצמה. הכיסויים שלו הם חלקים משמעותיים לבעלותם של גרסאות. מחירו של מיילס מוראלס: ספיידרמן מספר 1 (כיסוי גרסת קריין) עלה ל -124 דולר בהתחשב בכך שלפני שנה. בשנה שעברה (2019) תוך חודש מההוצאה לאור זה היה על 69 דולר; כיום מעל 100 $ בממוצע. זו החזרה נהדרת על ספר קומיקס שנערך לאחרונה. אני מאמין שערך האמנות המוצקה היא שהיא מחזיקה בערכה, שלא כמו הפריט החם הנוכחי.

מסגרת זמן: שנתיים:

כותרת
כיתה
מכירה אחרונה

לַחֲזוֹר

קפטן אמריקה #193
9.8
330 דולר

N/a

9.4
154 דולר

+145%

ספיידרמן מדהים #45
9.6
876 דולר

+16.4%

6.0
114 דולר

+44%

מיילס מוראלס: ספיידרמן מספר 1
9.8
104 דולר

+61%

סיכום:

בעקבות עבודתו של אמן משתלמת, זה כיף כמו גם מילוי. בשלוש הדוגמאות שלמעלה כל אחת חזרו בטווח של +16% עד +145%. זו סיבה מספיק כדי להתחיל להרחיב את ההשקעות החלופיות שלך עם מקשים. זכור, השתמש תמיד ב- gocollect.com כברומטר שלך. ככה תוכלו לאמת את החזרות על הספרים שאינם מפתח.

בני נוסף של קבלת ספרי הקומיקס של אמנים נהדרים הוא הבעלים של משהו שאתה נהנה ממנו. ואז אתה מקבל את היתרון הנוסף של הערכת השקעות כנכס; צורה אחרת של הנאה. אין צורך להוקי בדוק את החברים שלך לפחי הקומיקס; תוך כדי צינור למפתחות הנוכחיים ב- LCS שלך. במקום זאת, פשוט הרחב את ההשקעות שלך כך שיכלול ספרים שאינם מפתח. ספרים מכריעים אינם האוצר היחיד באיסוף קומיקס. קבלת מקינים יכולה להיות די מתגמלת כמו גם כיף. תהנה!

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
Pinterest50

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

האם אתה צריך לרכוש קומיקס מכריע? יש שאלה שהרבה אספנים כמו גם משקיעים שואלים. האם אתה צריך לרכוש קומיקס מכריע? זה יכול להיות קל למילובnull

Leave a Comment