ראיון: ברנדון מונטקלייר בדאגה של מארוול עצמה: ארבע מפחידות

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

ברנדון מונטקלאר עבד כעוזר עורך ב- DC על ספרים כמו באטמן, שן נפלאה, כמו גם חץ ידידותי לסביבה. הוא יחסית חדש בהלחנה עם בעיה של האלק יוצא הדופן של מארוול כמו גם מלחמת הכאוס: הכאוס קינג תחת חגורתו. כעת, הוא מרכיב את הדאגה עצמה מיניסטריות קשורות, הדאגה עצמה: ארבע מפחידות. רוג’ר אש של ווסטפילד יצר קשר עם ברנדון כדי לגלות הרבה יותר על הספר.

פחד עצמו: ארבע מפחידות

ווסטפילד: מה נמשך בך לפרויקט הזה?

ברנדון מונטקלייר: ניגשתי לראשונה מאוד על ידי מארוול למושגי המגרש שעשויים להתחבר לדאגה עצמה. אז יצא לי לראות את הדברים המוקדמים בתכנון האירועים. כמו כל הרעיונות הנהדרים, זה משכב כמו גם מאפשר למורכבות ובו בזמן בדיוק ניתן לצמצם במהירות. רק במילים: מה היה מתרחש אם הגיבורים היו צריכים להתמודד עם הפחדים העמוקים ביותר שלהם? כסופר חדש, קשה לי להשיג את הדמויות המבוססות הרבה יותר. עם זאת, למארוול יש דמויות מעורפלות כל כך מצוינות – במיוחד מפלצות כמו גם סוגים כהים יותר. אז התחלתי עם ארבעה מגרשים, ביניהם היו Nighthawk כמו גם דבר-אדם. למרבה הצער הם הופלו. עם זאת, זמן קצר לאחר מכן עורך מארק פאניקיה חזר אלי וגם שאל אם הם מאמינים שאוכל לגדול את Nighthawk כמו גם את ספר הצוות. כמו גם זה שהוקם אדם-דבר העביר את שיטתו שוב.

ווסטפילד: האוורד הברווז, She-Hulk, המפלצת של פרנקנשטיין, כמו גם Nighthawk הם קיבוץ מוזר לקבוצה. למה הארבעה האלה?

מונטקלייר: ארבעת אלה נבחרו מכיוון שכל אחד מהם מגיב בצורה קיצונית בדרך אחרת לפחד. כולם מוטעים כמו גם מפלצות. אתה לא מקבל הרבה יותר “לא נכון” מאשר הווארד הברווז, אני חושב. כמו שאתה לא יכול להשיג הרבה יותר “מפלצת” מהמפלצת של פרנקנשטיין. She-Hulk הוכיחה את עצמה גיבור כמו גם חברה. עם זאת כשניו יורק נמצאת בפאניקה, הם רואים גוליית ידידותית לסביבה כמו גם יש דעה קדומה-הם זוכרים את בן דודה המנהל את מלחמת העולם, כמו גם מובן (אם לא במדויק). כמו גם סוף סוף, דאגה תדחוף את Nighthawk לכיוון חדש – מיקום בו ההיסטוריה שלו תמיד אפשרה לו ללכת, עם זאת זה שטח לא נחקר.

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לנו על הסיפור במיניסטריות?

מונטקלייר: נקודת הקפיצה נזכרת באנר הישן בו ניצלו כדי למתוח על פני קומיקס של דבר-אדם: “מי שמבין דאגה בוערת במגע של דבר.” אירועי הדאגה העיקרית עצמה תואר הניבו סביבה של פחד ברחבי העולם. לא סתם האמת שיש כוחות רעים בעבודה המסכנים אותנו – כוחות אלה באמת מתפעלים את רגשותינו כמו גם מגבירים את רגשות הפחד שלנו. דבר-אדם נאלץ מפחד, כמו גם מוסמך על ידיו. עם המצב החדש Quo באוויר, הוא בסופו של דבר היה מכריע. זה מתמטיקה בסיסית: אם כל מה שמבין דאגה בוערת במגע של Man -‘shing, כמו גם העולם כולו מבועת-אז אנו פונים לכיוון התופת. כמו גם הארבעה המפחידים נכנסים לעשות משהו בקשר לזה.

ווסטפילד: אתה עובד עם האמנים מייקל קלוטה כמו גם ראיין בודנהיים על הפרויקט. מה אתה יכול לציין לגבי תרומתם לספר?

Montclare: עבודה עם אמנים היא החלק הטוב ביותר בתפקיד. עבדתי יחד עם מייקל וומ קלוטה כבר כמה פעמים – אני שמח שהכימיה לא התקררה! הוא מביא לא רק את כל הניסיון כמו גם המומחיות, אולם עומס סירות של מעריצים. כמו גם לא רק שהוא עושה עטיפות, הוא עושה סיפור של Nighthawk בן 6 עמודים בגיליון הראשון. לכל בעיה יהיה קטע שמתמקד באחד מארבעה הפוחדים העוסקים בפחד הגדול ביותר שלו. כמו גם אלה אינם גיבויים, הם מתרחשים בתוכנית הסיפור. אתה לא יכול להעלות את קלוטה, עם זאת, עומדת כתף אל כתף היא סיימון ביסלי החביב על אוהד, שעבודתו תופיע גם בסדרה. כמו גם יש הרבה יותר אנשים שהם לא פחות מרגשים. זה קו נהדר מטורף שיפתיע את המבקרים – כך שכולם חייבים לוודא שהם נמצאים על הסיפון מההתחלה. זה באמת משהו מיוחד. ואז על הסיפור הראשוני יש לנו את ראיין בודנהיים, כמו גם אתה יכול לדעת במהירות מדוע: אדם זה מבין בדיוק איך לצייר כמו גם מתחמם מאוד על דברים שהתמונות האחרונות שלו. הוא מוכן להכין מפזר עם מארוול, כמו גם מבין שהוא צריך להיות במשחק הטוב ביותר שלו מכיוון שהאמנות שלו הולכת להיות אידיאלית ליד האגדות החיות האלה. החלק הטוב ביותר הוא שזה לא מפיל אותו. אני רק מקבל להבין את ראיין, עם זאת הוא יוצא כלקוח נהדר כמו גם משתף פעולה נלהב – התמהיל הכי טוב, באמת.

ווסטפילד: האם יש כל סוג של עבודות אחרות שאתהעובד על זה שאתה רוצה להזכיר?

מונטקלייר: יש כמה עבודות קטנות בשורה, כמו גם דברים אחרים שאני מנסה לעשות – עם זאת כל דבר אחר מוקדם לדבר עליהם. עם זאת אני אגיד: אני ג’אז בצורה יוצאת דופן שאחלה הרבה יותר כמו גם הרבה יותר עבודה. העורכים מבקשים יותר, כמו גם תגובות המעריצים היו נהדרות – כך שזה מאמת כמו גם מניע כשאני מתחיל לחשוב על “לכתוב” את העבודה במשרה מלאה שלי.

ווסטפילד: כל סוג של הערות סגירה?

Montclare: מארוול ממוקמת לרנסנס חוזר מוקדם של שובר הקופות הענק של קיץ. הדאגה עצמה היא מלחמת אזרחים עצומה בתחושה שלה. בעוד שארבע מפחדות זה רק חלק קטן מזה, הוא מקשר לליבה של מה שקורה משמעותי. כמו כן זה אורז וולופ! אם המבקרים יאספו אותו, זה יעשיר את הסיפור שהם חווים באירוע העיקרי. עם זאת, ארבע מפחדות מעוצבות גם כן לעמוד בפני עצמה. אתה יכול לבדוק הכל בפני עצמו כמו גם לא להחמיץ פעימה. טכניקה זו היא תמיד דבר נהדר, אולם זה היה קריטי במיוחד בעיני ארבע מפחידות. צוות השחקנים המוזר כמו גם אמנים מגוונים יתפסו באופן אידיאלי את העין של הרבה יותר מסתם הקבועים המנוסים והמאמרים. כל אדם יכול לקפוץ פנימה כמו גם ליהנות מהסיפור.

—————————————

רכישת דאגה עצמה: ארבע מפחידות מס ‘1

Leave a Comment