המוח הקדחת של מרקלי: אני זה!

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

וויין מרקלי

מאת וויין מרקלי

לאחרונה, מארוול מפרסמת שלל נושאים ראשוניים חדשים. מארוול מערבבת מחדש דמויות מבוססות בעבר עם חדשות ראשוניות (כגימיק מכירות) כמו גם הם מציגים גם מספר דמויות שהיו בעבר ספרים משלהם (ובוטלו), או תמכו בדמויות בכותרות אחרות בעבר. אני הולך להסתכל על שבעה מהמספרים החדשים האלה. דבר אחד שיש לכל הספרים האלה טיפוסיים הוא שכולם עושים סיפורים היטב. הם נוטים להיות חדשניים במיוחד כמו גם קריאות מרתקות. זה לא מצביע על כך שאני אוהב את כל הכותרות החדשות האלה, כמו שאני לא. עם זאת אני מאמין שכולם עשו מאמץ חזק לעשות משהו שונה מסיפור גיבורי העל הסטנדרטי. הסיפורים, האמנות, כמו גם הסגנון שונים בהרבה מספר לספר אז אני מאמין שיש כמעט משהו לכל מי מעורבב בציית הרשימה. הייתי מציע לך לנסות ולפחות אחד או שניים מהם, תלוי בטעמך האישי.

She-Hulk #1

מארוול רק הציגה את She-Hulk בתואר חדש לגמרי. She-Hulk נעשתה מספר פעמים בעבר, כאשר אולי גרסתו של דן סלוט הייתה העדיפה שלי עד כה (מה שמארוול בדיוק נאספה בכריכה רכה מסחרית). ה- She-Hulk החדש נכתב על ידי צ’ארלס סול כמו גם שצייר חאבייר פולידו. מחאתי כפיים לצ’רלס (דבר ביצה, מכתב 44) ההלחנה של סול בהרבה פעמים, כמו גם אני מאמין שהוא מיומנות חדשנית ביותר שמספרת סיפור נהדר במיוחד. הבעיה הראשונה הזו של She-Hulk אינה יוצאת דופן. הסיפור מונע על ידי רצונה של ג’ן וולטר לספק את טוני סטארק בגלל בעיה משפטית כמו גם על כל הקלטת האדומה שהיא צריכה ללכת איתה כדי להגיע לשם. אמנם אני מקבל את זה אולי לא רעש כזה מעניין של סיפור, אבל הוא מלא הומור כמו גם פעולה שמתערבבת כדי לעשות סיפור כמעט הטוב ביותר. אין ספק כי העיסוק האחר של צ’רלס סול כעורך דין (מלבד הלחנת קומיקס) מספק לו תובנה מיוחדת לעולם הטרחה המשפטית, וכן הוא משתמש בהבנה זו כדי להפוך את הנושא הראשון הטוב ביותר. האמנות היא קריקטורה מגע אולם היא הטובה ביותר לסיפור. סול מסוגל לתפוס את הטוב ביותר של ג’ון ביירן כמו גם את הריצה של דון סלוט על הדמות בעבר, כמו גם לעדכן אותה כדי להפוך אותה לבדיקה מבורכת לערימה החודשית שלי.

המעניש מספר 1

עוד השקה מחדש של מארוול בדיוק עשתה זה המעניש. הצוות החדשני שמאחורי הספר הזה הוא נתן אדמונדסון כמו גם מיץ ‘גרדס, ששניהם מדרגים את פרנק טירת מביתו הסטנדרטי של ניו יורק, כמו גם פונים מערבה ללוס אנג’לס, שם הם מספרים סיפור מרתק. בעוד שהטפל החדש הזה המעניש כולל את כל משחק האקדח כמו גם אלימות של הגלגולים הקודמים, כמו כן יש לו תחושה חדשה. אני מאמין ששינוי מקומו מוסיף תחושה רעננה לדמות כמו שגיליתי את הבעיה הראשונה הזו שהיא מהנה מאוד. זה נע במהירות מהירה כמו גם לסיפור היה פיתולים מספיקים כמו גם פניות כדי לגרום לי לרצות לחזור לבעיה השנייה. במאמר מוסגר, הצוות החדשני על המעניש זהה בדיוק לצוות החדשני של הפעילות, ספר יוצא דופן מתוך תמונה (שכמעט אף אחד לא קורא) על צוות OPPS סמוי. ישנם שלושה אוספים של הפעילות עד כה כמו גם הם כדאי לחפש.

X-Force #1

תואר נוסף שהושק מחדש מספר פעמים הוא X-Force. כוח ה- X החדש הזה כשמציג שוב חוט כמו גם תערובת של מוטציות אחרות. הפעם, ה- X-Force הוא קבוצה שמסתובבת ברחבי העולם המגנה על מוטציות. זה דומה בדיוק לאופן שבו בארצות הברית יש את הנוקמים הטריקים כמו גם לבריטניה יש M13 ביקום מארוול. למוטנטים יש X-Force. זה נכתב על ידי סיימון ספרייר כמו גם צייר על ידי רוק-הוא קים. בזמן שאני אוהב את הרעיון שמאחורי הספר, תוך כדי קריאה גיליתי שהספר הוא בלגן מעורבב. אני לא יכול לשים את האצבע על סיבה מסוימת לכך, אולם כשבדקתי את הספר גיליתי את זה קשה יותר כמו גם קשה לקרוא, כמו גם כשסיימתי לא רציתי לבדוק יותר. היה חשוך כמו גם צפוף כמו גם הסיפור פשוט לא ריתק אותי. עם זאת, למען האמת, אני אספק לו שלוש בעיות כפי שאני תמיד עושה כפי שגיליתי לעתים קרובות ספר יורד ברגל הלא נכונה, כמו גם אז הופך לאחת הקריאות המועדפות עלי.

לוקי: סוכן אסגרד מספר 1

לוקי: סוכן אסגרד הוא ראשוני נוסף, כמו גם הוא מרים במקום בו סיפורי הלוקי השונים מהמסע לסתר כמו גם הנוקמים הצעירים הפסיקו כמו גם מציגים את אלוהים לכיוון חדש. הכותרת החדשה הזו נכתבת על ידי אל יואינג, שגם הוא מלחין את כותרות הנוקמים המועדפים עלי, הנוקמים האדירים (בדוק את זה), כמו גם כאן הוא שוב כאשר שוב לוקח דמות שלא היה אכפת לי כל זההרבה עבור, מכיוון שלא אהבתי את סיפורי הלוקי הצעירים בג’ים כמו גם בנוקמים צעירים, כמו גם הופך אותו למרתק עם סיפורי סיפורים מיוחדים כמו גם דיאלוג. הבעיה הראשונה הזו לא הציפה אותי עם זאת נהנתי מזה, במיוחד הסוף שהשאיר אותי תלוי כמו גם לרצות יותר. ספר זה לא עשה את השיטה שלו לצורך שלי לבדוק את הרשימה, אולם הוא משך את תשומת ליבי.

גב ‘מארוול מספר 1

גב ‘מארוול היא עדיין ראשונה אחת חדשה אחת ממארוול. בדקתי לראשונה את התצוגה המקדימה של הסדרה החדשה הזו ב- All-New Marvel Now Point One כמו גם אני יכול לציין בכנות שלא התרשמתי. עם זאת, לאחר שבדקתי את הבעיה הראשונה ששיניתי את דעתי כשהתענגתי עליה. הבעיה הראשונה הזו מציגה בפנינו את הקפטן מארוול החדש, אישה מוסלמית צעירה בני נוער מניו ג’רזי. זהו סיפור גיבור -על ממש קדימה, אולם התעניינתי בדרמת העשרה מנקודת מבטו של ילדה כמו גם השיפור שלה לקפטן מארוול היה מספיק שונה כדי להחזיר אותי לבעיה השנייה. הבעיה הראשונה שהוצעה בגלל העיתונות המיינסטרים שקיבלה, אולם מכיוון שהעיתונות הייתה ראויה היטב (ובכן, העיתונות הייתה על ילדה מוסלמית נוער, לא הסיפור האמיתי), אולם מה היי. היוצרים ג ‘ווילסון וילסון כמו גם אדריאן אלפונה צריכים להיות בעלי ציון אשראי על כך שביצעו בדיקה מרתקת מדמות משעממת למדי בעבר.

חייל חורף: מרץ המר מספר 1

ראשוני אחד אחרון ממארוול הוא חייל החורף: הצעדה המרה של ריק רודנדר כמו גם רולנד בושי. זוהי שישה מיניזריות של שישה בעיות שנקבעו בשנות השישים, כמו גם נכתב כמו תערובת בין תמונות מרגלים של שנות השישים כמו גם סרטי מלחמה. זה מלא בפעולה כמו גם נע בקצב של צווארון. כמדיניות כללית אני לא מעריץ ענק של כתיבתו של ריק רמנדר, עם זאת זה יוצא דופן. באמת נהנתי מהספר הזה.

בסיום, אני רוצה להזכיר ראשוני מ- DC בשם באטמן: בתו של ג’וקר. הנחת היסוד של הספר הזה היא אישה צעירה מאמינה שהג’וקר הוא אבא שלה (ובכן, זה יכול להיות משאלת לב) אז היא מסתובבת מביצוע פשעים מחרידים בזה אחר זה בכוונה לריגוש את הג’וקר. הסיפור כמו גם האמנות שניהם עשויים היטב, אולם הסיפור הכללי נבוא; יש מוות לאחר המוות כמו גם אלימות ללא סיבה. אני לא מאשים את היוצרים (מי אני לא מתכוון להזכיר) עם זאת אני צריך לדאוג למה היה תפקידו של הספר הזה? ההסבר היחיד שאני יכול רק להמציא הוא לנסות כמו גם לעשות כסף על השם הג’וקר (ובאטמן). העריכה חייבת להתבייש בכך שהם ידידותיים לסביבה מדליקים את הספר הזה; זה לא מוסיף דבר לעולם באטמן כמו גם מראה רק אישה נוער שהורגת מאז שהיא שוללת. אם אתה רוצה סיפור נהדר עם מוביל נוער נשי, בדקה את גב ‘מארוול.

זה לא משנה מה הזמן הזה. כל מה שכתבתי כאן הוא המודעה שלי במבט שלי בשום שיטה לא מראה את המחשבות או הדעות של ווסטפילד או עובדיהם. אני מברך על הערות, הן נהדרות והן עניות בכתובת mfbway@aol.com. אנא תן לי להבין מה אתה חושב.

תודה.

Leave a Comment