ראיון: ארין מהלוס בעיר הבאה

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

העיר הבאה מעל כרך א ‘. 1

ארין מהלוס היא קריקטוריסט ומפתח מועמד לפרס אייזנר של פינות הגיהנום של קומיקס האינטרנט והעיר הבאה. העיירה הבאה זמינה כעת בדפוס ורוג’ר אש של ווסטפילד יצרה קשר עם Mehlos כדי ללמוד הרבה יותר על כך.

ווסטפילד: מה הייתה בראשית העיר הבאה?

ארין מהלוס: זה למעשה התחיל כבדיחה עם אחותי. הייתי סוג של ביקורת על סיפור שכתבה בו כתבה היכן שהפעולה פשוט נעה ללא סיבה ברורה ממקום למקום כאשר גיבוריה הרסו את העיר אחרי העיר, פשוט אגב. מקומות אלה מעולם לא פותחו או אפילו נקראו; הדמויות שלה פשוט יתייחסו אליהן כ”עיירה הבאה “. רק כדי להיות נזלת אמרתי “אני אעשה סיפור שלם שנקרא רק בעיר הבאה, שם אין שום דבר שקורה אלא שני אנשים שהורסים עיר אחרי העיר כשהם נלחמים זה בזה, עיוורים לחלוטין לנזק הביטחוני שהם גורמים לאילו בעצם הורס את כל חייהם של תושבי הערים חסרי הפנים “.

… וכך עשיתי את זה, אלא שלא יכולתי לגמרי לעשות את ההתחייבות שיהיה זה כל מה שזה קשור; זה הסתובב לסיפור די סבוך.

ווסטפילד: מדוע החלטת לעשות מערבי?

Mehlos: תמיד אהבתי את המערבונים. הסרטים של סרחיו לאון, סילברדו … אפילו הנוראים כמו שתי פרדות לאחות שרה הם נהדרים. המערבי הוא בן דודו של מדע בדיוני; יש להם אותם סוגים של נושאים, באמת: תרבויות מתפשטות לגבולות ונכנסות לסכסוך עם חיי הילידים ותרבויות, מנסים לכפות רעיונות משלהם של חוק וסדר, טכנולוגיה מתפוצצת ושינוי האופן בו אנשים חיים בדרכים דרמטיות למדי. אבל, ראה, אני טייל נורא, וכל הקווים הנקיים שנקראו על ידי תפאורה טכנית באמת מפחידים אותי! אז המערבונים הם: סוסים כל כך פשוטים לצייר מאשר חלליות.

ויין בלאק וג’ון הנרי האנטר נלחמים בעיר הבאה.

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לנו על העיר הבאה? מה הקוראים יכולים לצפות בקוצר רוח בסיפור ומי מהן מהדמויות שהם יתקלו?

Mehlos: העיר Next Over היא דומה לשטף איאון או, כנראה הרבה יותר נאותה, מרגל לעומת ריגול שנקבע במערב המוזר: במקום מרגל שחור אתה מקבל שחור של ויין, האישה המוכנית והרפואית הזו שעשויה או לא יכולה או לא היו מתים, והיא כל כך אחרי המרגל הלבן שלנו, ג’ון הנרי האנטר, מטומטם, מכוסה סורר, שהוא פטפט כמו ויין שותק. רבים מהסיפור מתרכז בשניים אלה, אך העבר המשותף שלהם די מסתורי, והתעלומה הזו היא סוג של עניין הליבה של הקומיקס. כל הפעולה מתפרקת על ידי פלאשבקים שחושפים לאט לאט את ההיסטוריה המוזרה שלהם ושופכים מעט אור מדוע שחור הוא אחרי האנטר, מדוע הם כל כך חזקים באופן לא אנושי וכו ‘.. אבל אם כל מה שלא מספיק לך, יש גם הרכב של מסיבות עוולות – מה שחברתי מכנה “אוברור דפוק” – כדור שלג בעקבות שחור והצייד. אלה כל האורחים חסרי האונים שהושפעו מכל הנזק הבטחוני שדיברתי עליהם – אלא שהם לא חסרי פנים. אלה הדמויות המובחנות שלהן שסיפוריהם מצטלבים בעצב עם הגיבורים … אם אתה יכול אפילו לקרוא להם גיבורים.

ווסטפילד: מדוע עשית זאת כסדרת אינטרנט ואיך הייתה חוויה זו בשבילך?

Mehlos: למעשה התחלתי עם ההדפס בראש, אבל המו”לים שהתעניינו בזה (ולא היו רבים; הקומיקס די שונה במראה ובטון ומה לא ומעט מאוד תלבושות רצו לטרוח בהוצאות של קומיקס בצבע מלא הם לא היו בטוחים מה לעשות איתם) רצו שאפלט אותו בקצב שהיה מהשולחן בתקופה בה שקלנו לילד הראשון שלנו, או שהם היו רוצים בעלות של 50% IP, או אחרת דברים שכיבו אותי לנסות ללכת בדרך זו. עשיתי קומיקס בעבר, אבל זה היה לפני הכנסת Kickstarter, ומקרין את המדיה החברתית, והטאבלטים, ואלף דברים אחרים שהפכו את זה כל כך פשוט יותר להשיג קומיקס מול הקורא הטוב ביותר. שלא לדבר על פשוט יותר כדי לראות את קהל הקוראים שלך גדל דרך ציוצים ובלוגים ופינגבק. זה היה מאוד מגניב.

עוד פעולה מהעיר הבאה.

ווסטפילד: חלק מהמימון שלך להדפסת הקומיקס הוצע באמצעות קמפיין של Kickstarter. איך הייתה החוויה הזו?

מהלוס: זה היה נהדר! ביקשתי 6500 $ וקיבלתי 11500 דולר, ומאפשרת לי להדפיס ספר הרבה יותר סנאז ‘כמו גם כיסוי קשה של הבד במהדורה מוגבלת עם חלקה נטו וחבורה של תוספות. המעריצים של הקומיקס באמת עברו, ואני רוצה לחשוב שהם באמת קיבלו את הכסף שלהם. אני מתכנן להדפיס את הכרך השני באותה צורה … למעט לא תוך כדי תינוק. למעשה נכנסתי ללידה עם הילד שלנו כמה שבועות לאחר תחילת הקמפיין של Kickstarter, מה שרמז לחבר את הספר ולשלוח תגמולים ומה לא עם תינוק חדש. כמה מהארוכים ביותר,הימים הקשים ביותר בחיי, ידיים למטה! אבל מעולם לא הרגשתי כל כך בר מזל.

ווסטפילד: יש הערות סגירה?

מהלוס: כן. למרות מה שאתה רואה בעיר הבאה, רצח סוסים לעולם אינו בסדר.

לִרְכּוֹשׁ

העיר הבאה מעל כרך א ‘. 1: אולי בפעם הבאה SC

Leave a Comment