ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס היא סיום מרגש ומתאים לעולם הסרטים המונפשים של DC

בשנת 2013, DC אנימציה הציגה סדרת סרטים שרק רק הגיעו לשיאם עם הסרט החדש של ליגת הצדק: מלחמת אפוקוליפס אפל. 15 הסרטים בסאגה החדשה הזו הם סיפורים עם נושאי מבוגרים מבוססים באופן רופף על קו הקומיקס החדש 52. כמו הסדרה ההיא, יקום הסרטים האנימציה של DC, כפי שהוא היה ממותג, מסתיים במצגה גבוהה בין Darkseid כמו גם בליגת הצדק. זה סיפור אפל, עם רגעי הומור, עם מה שעשוי בסופו של דבר להתברר כסיום מפוקפק בקרב אוהדי DCAMU קשים. ובכל זאת, ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס מייצגת את הדיכוטומיה הגדולה של סיפורי הקומיקס הסידוריים. הם סיפרו סיפור עם הימור אמיתי, אובדן אמיתי, כמו גם כישלון (בעיקר) מצד הגיבורים. עם זאת, הם הצליחו לסיים את הסיפור בשיטה המאפשרת להם להתחיל את כל העניין שוב.

כמו דילמה על אדמות אינסופיות או נוקמים: משחק קצה, מספרי הסיפורים מצפים שתעשו את שיעורי הבית. לכל הפחות, אתה דרישה לראות את הסרט העולמי המונפש אי פעם DC עם “ליגת הצדק” כמו גם “Teen Titans” בכותרת. סרט זה מציג שיא רגשי של מספר קשתות אופי, ובמיוחד דמיאן וויין. ובכל זאת, אם ראית את כל סרטי DCAMU, תציין הרבה אזכורים לסיפורים האלה כמו גם לדמויות. כמה דמויות, כמו גרסת ה- DCAMU של Batwoman, רק מקבלות קומואים חולפים. ובכל זאת, יש המון דמויות לאהוב.

ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס היא מדממת, אלימה, כמו גם אם הייתה לה ציון זה יהיה “ר ‘” סרטי DCAMU אלה הם לא האחים האחרונים של וורנר, שיוצגו עם הדמויות הללו. עם זאת, עבור הדמויות האלה זה כל מה שהיא כתבה. (תרתי משמע, במקרה זה, כפי שהסיפור מגיע ממירג’ד סקוט, כאשר ארני אלטבק עוזר למשחק הטלפוני.)

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס מספקת הרבה צחוקים לסרט חשוך וקטלני

תמונה מוצגת דרך האנימציה של האחים וורנר

בהתחשב בכותרת כמו גם לאירועי עשר הדקות הראשונות של הסרט, זה מצפה שהדברים יחשכו די מהר. אז הדבר הכי מפתיע עבורי בליגת הצדק חשכה: מלחמת אפוקוליפס היא בדיוק כמה היא מצחיקה. זו לא בדיחה מהירה-אש כמו גם פטפוז שנונה. במקום זאת, מספרי הסיפורים מקבלים אבסורד כאשר הם יכולים. רגעים קטנים כאלה נוחתים כמו צחוק ענק, כמו קלארק קנט מריע על לויס ליין בצורה “סופרמן” לחלוטין. ממש כמו שאר הסיפור, הם עובדים הרבה יותר טוב אם אתה מכיר את הסיפור הרציף הזה. כריש המלך כמו גם אטריגן מצחיקים באותה מידה בדרכים שונות ביותר. וכמובן, הארלי קווין תמיד מספק.

בטח, גיבורי העל מבזבזים את רוב הסרט הזה בבעט בקתות שלהם או גרוע מכך. עם זאת, בניגוד לסדרת סרטים נוספת של DC שכללה את ליגת הצדק, זה לא היה כל כך עגום שהסרט לא היה כיף. עם זאת, זו לא הארלי קווין סדרת האנימציה. ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס היא סיפור רציני כמו גם קטלני שמסתיים בצורה לא טובה עבור כל המעורבים. (אולי אפילו הקהל, עם זאת, על כך אחר כך.) הוא מלא בפעולה אגדית כמו גם במצגות סופיות עבור הרבה דמויות יקרות. ברור שזה סיום לסדרה זו של סיפורי DC, עם זאת זה לא מודלין או עגום יתר על המידה. יש המון רגעים המספקים ריגושים כמו גם צוחקים בסרט בן 90 הדקות.

אם עדיין לא ראית את ליגת הצדק כהה: מלחמת אפוקוליפס, ייתכן שתרצה לסמן את ההערכה הזו כמו גם לחזור אחרי שיש לך. מכיוון שעכשיו אנו נכנסים לטריטוריה של ספוילרים.

מדוע מעריצים מסוימים עשויים להתאכזב, כמו שזה לא קשור לסיפור

תמונה מוצגת דרך האנימציה של האחים וורנר

כאמור, הסרט עשוי באמת לאכזב מעריצים שאוהבים את יקום הסרטים המונפשים של DC. ממש כמו ה- 52 החדש, ציר הזמן הזה התחיל ב”פלאש נקודת “, או בהשפעותיו של בארי אלן ששנה את ציר הזמן כמו גם ואז שינוי בחזרה. בקומיקס זה מוביל לתקופת הלידה של DC מחדש של סיפורים. עם זאת, השיטה שהם מאפשרים זאת בסרט עשויה להרגיז את המעריצים מכיוון שלמעשה הם מרגישים שכל מה שהדמויות הלכו איתו לא היה לחינם.

ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס מסתיימת בכך ש- Darkseid הובס אולם לא לפני שהאדמה העולמית נפגעה מעבר לתיקון. לפיכך, הפיתרון היחיד הוא לפלאש לרוץ אחורה בזמן כאשר יותר כמו גם לחץ על כפתור האיפוס. למען ההגינות, העגמומיות של הסיום מצדיקה זאת מכיוון שהיא באמת לא יכולה להחמיר הרבה יותר. ובכל זאת, מחיקת ציר הזמן הזה (במיוחד כאשר גיבורי DC קיימים במולטי -מגוון) מרגיש כמו קצת רמאות. יש מעריצים שיכולים להסכים כי הסיום פירושו ששום דבר שגיבורי DCAMU לא משנה. גם אם הם מפסיקים לעבוד כדי להציל את העולם כמו גם אדמה נהרסת, לפחות התרחשו האירועים האלה. איפוס נוסף לנסיעות בזמן פירושו שהם אלאני נמחק.

באופן אישי זה לא מפריע לי. הסיפורים עדיין עומדים בכוחות עצמם וגם לא נמחקים באמת. ההחלטה הזו היא רק גאדג’ט סיפור קומיקס שמאפשר לאתחל מחדש אחד של היקום. כמו כן, לספק את עבודות הקסם המדעיות של השיטה, גרסאות אפשריות של דמויות אלה עשויות להופיע שוב בדרך כלשהי. גם אם הם לא עושים זאת, קיבלנו 15 סרטים המספרים סיפור מגובש עם סיום אמיתי שלמרות הדקות האחרונות, יש סכומים אמיתיים. הסוף אינו מנתק את סיפור הסיפור הרגשי לאורך כל הדרך.

מה הלאה עבור עולם הסרטים המונפשים של DC אחרי Dark League Dark: Apokolips War?

תמונה מוצגת דרך האנימציה של האחים וורנר

אין חשש כי גרסאות אלה של ליגת הצדק, הסיפור נגמר. מניין ההרוגים האחרון בסרט זה הוא די גבוה, עם דמויות חשובות ביותר שהופכות את הרשימה הזו. (המלך כריש באמת היה כריש.) דברים זרים גמורים התרחשו בתקשורת קומיקס, אולם סביר להניח שסדרת הסרטים הבאה של האנימציה של וורנר אחים תספר סיפורים חדשים על הדמויות המסורתיות הללו. למעשה, סביר להניח שאנחנו מבינים לאן פונים הסרטים בהמשך.

מכיוון שה- DCAMU מבוסס באופן רופף על ריצת הקומיקס החדשה 52, אני מצפה שנקבל גרסה של מה שעומד בספרים האלה. אנו יכולים לצפות לסיפורי מקור חדשים עבור הגיבורים המועדפים עלינו על בסיס סיפורי לידה מחדש של DC. כמו כן, אני לא אתפלא אם הם לא יעבדו את השיטה שלהם להתאמת גרסה של שעון יום הדין לאנימציה. האחים וורנר בהחלט רוצים לנצל את הדמויות של שומרי שומר. מכיוון שדיימון לינדלוף ככל הנראה לא יביא עונה שנייה של מופע ההמשך של Live-Paction ל- HBO, האנימציה נראית כמו האפשרות הטובה ביותר שלהם להמשיך את רכבת הכסף הזו.

לכן, יחד עם סיפורי לידה מחדש של DC, אנו עשויים גם לראות עיבודים לסדרה שלפני שומרי שומנים שהעמיקה את סיפורי האחורי של אותן דמויות. (עם זאת, מקורו של Hoded Justice מסדרת HBO אמור בסופו של דבר להיות הקאנון החותך של הדמות.) בין אם אתה מסכים עם היוצר אלן מור או שאין להשאיר את דמויות השומרות לבד, אין דחייה שהסיפורים האלה הם, פשוט כמו ליגת הצדק אפל: מלחמת אפוקוליפס, חשוכים וגם כיף.

מה אתה חושב? האם נהנית מהסרט האחרון ביקום הסרטים המונפשים של DC? האם אתה מאמין שהתאמות של לידה מחדש של DC או שעון יום הדין נמצאים בעתידנו? האם קינג כריש הוא כריש? שתף את המחשבות שלך בתגובות למטה.
תמונה מוצגת דרך האנימציה של האחים וורנר

Leave a Comment