הענקת אינדיקציות לגוסטין ל- ICM, ועלולה לאותת את הפלאש מתקרב?

החץ (מובן אחרת כ- CWVERSE) ב- CW הוא אחד הזכיינות הבולטים DC שם בחוץ. זה התחיל עם חץ והוליד סדרות כמו הפלאש, סופרגירל, אגדות מחר ולברק שחור. בעוד החץ הסתיים בתחילת 2020, רבות מהסדרות האחרות עדיין נמשכות, כולל הפלאש בכיכובו של גרנט גוסטין כדמות הכותרת. אמנם היו שמועות כי התוכנית מסתיימת בקרוב, אך גוסטין ממש לאחרונה ביצע הצעת חוזה לשנה שנראה כי היא הופכת את עונה 9 ככל הנראה; עם זאת, זה יכול להיות האחרון מאז שנערך לאחרונה, מענק גוסטין אינדיקציות ל- ICM לייצוג תיאטרלי, אולם האם פירוש הדבר שהפלאש עשוי להסתיים?

האם אינדיקציות Grant Gustin ל- ICM מסמנות את סוף הפלאש?

תמונה דרך ה- CW

תגיד שזה לא כך! אמנם שום דבר לא נקבע באבן, אך חתימת ה- ICM עשויה לאותת כי גוסטין מתכונן לעבור לפרויקטים אחרים. הוא מככב בסרט חדש שיוצא בנטפליקס בשם חילץ על ידי רובי, שם הוא מגלם חייל ציין בשם דן שחולם להצטרף לצוות ה- K-9 Browse & Rescue, עם זאת איש לא יספק לו את ההזדמנות … עד שהוא יספק את כלב המקלט רובי ו בעבר כיכב יחד עם פליסיטי האפמן, רוזאריו דוסון, ניק רובינסון, כמו גם קתי בייטס בדרמת האינדי של ויליאם ה. מייסי, קריסטל, כמו גם חלק מהקאסט ההרכב של קווין אש של קווין אש, קדימה דורית. דרמת גיל סט בתוך פרבר לונג איילנד מהמעמד הגבוה.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

בהתחשב בקורות החיים שלו, אנו מבינים שגוסטין יש צלעות משחק, אולם האמת שחתימת ה- ICM שלו מיועדת לייצוג תיאטרלי עשויה גם לרמוז על האפשרות שגוסטין חוזר לימי הקולנוע המוזיקליים שלו. הוא כיכב בפונקציית הפריצה בברודווי כחלק מסיור התחייה בסיפור ווסט סייד במהלך שנת הלימודים השנייה שלו באוניברסיטת אלון, שם חקר ברחבי הארץ תוך שמירה על הפקה זו במשך יותר מ -400 הופעות. לפני הפלאש, גליקס רבים הבינו אותו ככל הנראה כסבסטיאן סמית ‘, ההובלה של קבוצת הזר של דלטון אקדמיה של דלטון על Glee של פוקס.

גוסטין עצמו חשף שהוא חושב על פרויקטים אחרים. הוא המשיך בפודקאסט של אלום סמולוויל של מייקל רוזנבאום, בתוכך, כמו גם דיבר על כמה שהוא מעריך את הפלאש, אולם הוא גם רוצה להסתעף. הוא אמר:

“אני מודע במיוחד במיוחד ברגעים ספציפיים של כמה בדיוק אני בר מזל כמו בדיוק כמה דברים שונים עשויים לעלות עד לנקודה זו. (אבל) יש המון דברים שאני מרגיש שפספסתי. בארבע ההפסקות האחרונות הייתה לי עבודת הפסקה שנפלה מאז של הפלאש. יש הרבה סיכויים אחרים שזמינים (נעלם) מאז סידור סכסוכים. ”

זו נסיבות דומה שגם אלום חץ סטיבן אמל הלך איתה. הוא הבין שהוא נלחץ כמו גם רצה לבדוק כמה מהפרויקטים האחרים שלו, הכוללים את עקבי התוכנית וקוד הסרט 8. עם זאת, הוא אכן אמר לרוזנבאום בפודקאסט שלו שהוא רוצה לחזור כ- אוליבר קווין בתפקיד מסוים. כך שגם אם ההבזק יסתיים, תמיד יש את ההוא של התקווה שהוא עשוי להופיע ביכולת מסוימת.

האם אתה יכול לראות את בארי חוזר לשורשי הקולנוע המוזיקלי שלו? בדוק את הסרטון למטה!

בעוד שגרנט גוסטין כפלאש היה נחמה עבור אוהדי DC בכל מקום, יכול להיות שזה גם הזמן להתכונן להיפרד. אנחנו יודעים … גם אנחנו לא מוכנים. לעת עתה, לפחות אנחנו מבינים שיש לנו עדיין עונה 9.

כרגע אתה יכול לראות את גרנט גוסטין בתור בארי אלן בעונה 8 של הפלאש. סרטו נטפליקס, שחולץ על ידי רובי, יעלה לראשונה ב- 17 במרץ 2022.

מה אתה מאמין שלענק גוסטין אינדיקציות ל- ICM פירושו לפלאש? האם הפלאש יכול להסתיים פוטנציאלי? האם אתה מאמין שזה צריך או לא צריך? בואו נבין בתגובות למטה!

תמונה מוצגת דרך ה- CW

Leave a Comment