מארוול קומיקס#1,000

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים,
ביקורות על מוצרים

KC קרלסון חוגג את מארוול קומיקס #1000 עם חבר

טור KC של KC Carlson

מארוול קומיקס #1000

אם להיות כנה לחלוטין, לא ציפיתי לקרוא את מארוול קומיקס #1000. יש לי את הדבר המוחי האובססיבי הזה שתמיד גורם לי לרצות לקרוא הכל מההתחלה, כך שהפסדתי בתחילה כמה חודשים בניסיון למצוא את מארוול קומיקס מספר 1 (המקור, מתוך, אתה יודע, 1939). ובכן, מסתבר שלמעשה לא הייתי חי אז (קשה להאמין, אני יודע), והקומיקס ההדפסים מחדש הם תמיד האחרונים שהיו מאורגנים, כך שההדפסה המחודשת שלי של מארוול קומיקס מספר 1 הייתה באחד מ, הו, אולי מאה קופסאות קצרות שונות. במקום זאת, המוח שלי גרם לי לשבת ולמעשה לקרוא את מארוול קומיקס #1000.

עבודה טובה, מוח! מארוול קומיקס #1000 היה מדהים! (ויש על כיסויי גרסאות שונים של בזיליון, אשר בתקווה ישמחו את האנשים האלה!)

מארוול קומיקס #1000 Clayton Crain Cover

הנה מה שאתה צריך לדעת על מארוול קומיקס #1000:

כל עמוד מייצג שנה של היסטוריה של מארוול, אז …

80 שנה = 80 עמודים של סיפור.

כל עמוד בגיליון מופק על ידי צוות יצירתי אחר.

אני לא ממש עומד לספירה מדויקת, אבל כולל אותיות וצבעוני, אני מנחש איפשהו בסביבות 300 יוצרים תרמו משהו לקומיקס העצום הזה!

קו התג לספר הוא 80 שנה, 80 צוותים יצירתיים, יקום אחד. זה נשמע נכון!

מארוול קומיקס #1000 מארק ברוקס מכסה שנות הארבעים

כדי להפוך את הדברים להרבה יותר מהנים, כל עמוד בגיליון מתקדם בשנה – החל משנת 1939 ומסתיים 80 שנה אחר כך בשנת 2019. כל עמוד כולל גם קצת היסטוריית מארוול מכריעה (שחלקם עשויים לכנות טריוויה)! לדוגמה, הספר מתחיל עם 1939: הלפיד האנושי מופיע לראשונה בקומיקס מארוול מספר 1. מהנים אחרים כוללים 1960: Groot First מאיים את העולם בסיפורים ל- Astonish #13. (לאלו מכם ששכחו, גרוט היה “מפלצת” לפני שהיה אפוטרופוס של הגלקסיה!) BTW, זה אפילו קרה לפני ארבע מספר 1 נפלא בשנת 1961!

מארוול קומיקס #1000 כיסוי ג’ן ברטל

חלק מהדפים נוצרים כדי להיות הרבה יותר סיכות מאשר סיפור קצר, כמו דף הברזל של וולטר סימונסון. אחרים, כולל סטיוארט וקתרין אימונן ווקר ווקר: Hellcat Piece, משחקים עם הפורמט כדי לארוז מידע רב יותר לדף יחיד.

העמוד הכי חמוד הוא-הידיים למטה-דף קלי תומפסון ופפה לרראז של אלזה בלאדסטון, עם כוכב אורח מקסים מקומיקס לאחרונה. הנגיעה הרגשית ביותר היא ככל הנראה “המסלול” של ספיידרמן מאת דני קייטס וג’וף שו.

מארוול קומיקס #1000 Mike Allred Cover

והדבר שמעולם לא ראית בקומיקס מארוול לפני שהפרס יעבור לד”ר אוד עירום שעושה את עמוד הכביסה שלו על ידי ג’ו היל ומייקל אלרד. תודה על זה, חבר’ה! אני עדיין מגרד סבון מהעיניים שלי! (אבל נראה שג’והנה אוהבת את זה!)

העמוד העצוב ביותר הוא עמוד הזכר של זכר המספקים 190 יוצרים שנפטרו שעבדו אצל מארוול, כולם תחת הכותרת של ג’ק קירבי, סטן לי וסטיב דיטקו. התחלתי לפגוש הרבה כאלה בתכניות לאורך השנים, וקומץ היו אפילו חברים. במשך תקופה קצרה, כשעבדתי ב- DC (ו- DC הייתה עדיין בניו יורק), סטן ואני היינו בודקים את בתי הספר התיכוניים של ניו יורק כדי לדבר על קומיקס עם תלמידים מקומיים. סטן תמיד היה כיף לנסוע איתו. היו לו מאות סיפורים נהדרים …

מארוול קומיקס #1000 מר גרסין כיסוי קולאז ‘

מארוול קומיקס #1000 מסתיים בעמוד האחרון בסגנון מצוק (שאני לא מתכוון להרוס! אז תפסיק לשאול! שיש!), ומזכיר לנו שהיקום ממשיך.

___________________________

KC Carlson Sez: אבל חכה! יש עוד! ככל הנראה, היו הרבה יותר תורמים למארוול קומיקס #1000 שניתן היה להכיל ב -80 עמודים גדולים! אז השגיח על מארוול קומיקס #1001! בקרוב לחנות הקומיקס האהובה עליך או לשירות המנויים!

מארוול קומיקס #1000 כיסוי ג’ורג ‘פרז

ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטופשים שלדברי KC. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך. אתה יודע, למעשה אין שום דבר שמרגיז אותי היום! (אני בטוח שרוג’ר יפסיק את זה! ואני בטוח שזה יהיה כרוך בקוף!)

Leave a Comment