כרך חשבון אמיתי 3

עכשיו זה מוזר. בכרך זה, שינויים בחשבון אמיתי מובילים לפתע.

אהבתי את תחילת הסדרה הזו, שם אטארו נמשכת לעולם מקוון ברשת החברתית שבו לפעולות יש השלכות בעולם האמיתי: עשה את זה דרך המשחקים, או שאתה מת, כמו גם כן גם את כל העוקבים שלך. הוא מונע על ידי רצונו לחזור לאחותו הצעירה, יורי, שמאמין בו.

בכרך השני, משחק החיים או המוות כולל חשיפת הודעות שמחקת, במיוחד כאלה שמציגות את האדם באור גרוע. Tweett של אטארו (למניעת סוגיות של סימנים מסחריים, ככל הנראה, זה האיות המשמש) חושף אותו לרוצח, עם זאת זה הרבה יותר מאתגר מזה.

לאטארו היה אח תאום, יומה, שהיה פחות בטוח. שליש מכרך 2 מורכב מאטרו המספר את הסיפור הזה על מה שהתרחש כמו גם איך הם שינו מקומות, לאורך השיטה המתארת ​​מדוע הוא נלקח כל כך ברשתות החברתיות באינטרנט, ונמלט שם במקום העולם האמיתי, שם הוא בסופו של דבר היה הרבה יותר נסוג.

כפי שהקניטו בסוף אותו כרך, כרך 3 תופס את סיפורו של הילד החדש (אך הזהה) הזה. יומה, כמו אטרו, מעריך את “חבריו” באינטרנט הרבה יותר מאשר אלה בעולם האמיתי מכיוון שהוא לא מרגיש שהוא צריך להיות מזויף איתם. כשיומה נשאבת למשחק, במקום אחים לחזור אליו, יש לו סוג של חברה.

יש הרבה מהפרק הזה שחוזר על הראשון – המתאר את הרעיון, מראה לאנשים שהעוקבים שלהם לא יוקדשו אם בריאותם ורווחתם נמצאים על הקו, כמו גם לספק ליומה מישהו לשתף פעולה בו משחק עולם. במקום אישה גדולה שמזכירה לו את אחותו, עם זאת, יומה מקבלת את אימה, שיש לה פה חכם כמו גם טינה נגדו.

המשחק העיקרי הראשון כולל חשיפת תמונה אקראית לעולם, כמו גם הסובלת הראשונה היא אישה ביישנית שהספיני שלה ללא תשלום עבור בן זוגה מוצג. בניגוד לשני הכרכים הראשונים, המתחילים כאן, האירועים מתעצמים מעט. כבר הייתה אלימות הגלומה במושג, עם זאת יש כאן הרבה יותר סקס, כמו גם אלימות מפורשת הרבה יותר. כמו כן, המדיניות כבר לא הוגנת, כמו גם אם כי יומה מגלה את הטוויסט, זה נראה מדהים (במיוחד כששכבה על גבי ההגזמה שכבר קיבלנו).

ידית זו הרעיון פחות עדינה, פחות פרשנות לרשת החברתית כמו גם הרבה יותר מנצלים אותו, כפי שניתן לראות במשחק השני, שצריך את השחקנים כדי לשים זרם חי כמו גם לעשות כל מה שצריך כדי לצייר לצופים. במקרים מסוימים, זה מצביע על אונס או רצח.

שיפוץ זה, הוא מצוין בהעברת הערה קצרה בסוף ספרו של האמן שיזומו ווטנבה, נובע מהסיפור המשנה את מגזיני ההמשכה. הסופר, אוקושו, קובע את ההובלה הקודמת, אקרו, “יחזור לחלוטין.” אני מקווה שזה מוקדם יותר מאשר במאוחר, מכיוון שאהבתי טוב יותר את קו העלילה שלו כמו גם לתמוך בדמויות. עם זאת, אני אמשיך לקרוא לעת עתה, מכיוון שאני נהנה מהדרמטיזציה של מוסכמות הרשת החברתית.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

כרך חשבון אמיתי 1 אני לא מבין מדוע יש לי חיבה ל”אנחנו כלואים במשחק וידאו כמו גם צריך להרוג אחד את השני! ” מנגה, עם זאת, הם יכולים להיות מהנים באופן מפתיע כאסקפיזם. למעט, בדרך כלל, אני לא באמת קובע עם נגני משחקי וידאו הארדקור, כמו גם הם נוטים להגזים בשירות המעריצים. (אני…

כרך 6 וכרך של חשבון 6 וכאן הסדרה יורדת לחלוטין לניצול כמו גם לשירות מעריצים. כרך 6 של חשבון אמיתי מתחיל במשחק חדש, אולם במקום להיות פרשנות מרתקת לאופן בו אנו מתקשרים במדיה החברתית, זו סיבה לגרום לכל הדמויות להראות נוראיות ככל האפשר. ספוילרים עוקבים אחריה. ה…

IDW מפעיל מחדש אפליקציות קומיקס עם MadeFireIdw העביר את אפליקציות ה- iOS האיכותיות ביותר שלה מקומיקסולוגיה ל- Madefire, והושק מחדש עם אפליקציית IDW לכל הספרייה הדיגיטלית (מעל 3500 קומיקס כמו גם רומנים גרפיים, הם אומרים), בתוספת אפליקציות מסוימות לשנאים, מסע בין כוכבים , כמו גם קומיקס צבי הנינג’ה של Teen Mutant. ההבדל העצום? האפליקציות החדשות שלהם מאפשרות בתוך האפליקציה …

Leave a Comment