סדרת הארלי קווין של DC נוגעת ל- SYFY

למרות שהיא עלתה לראשונה בפלטפורמת הסטרימינג של DC Diversente, המופע של הארלי קווין של ענקית הקומיקס לא היה בלעדי לזרם. לדוגמה, אתה יכול לקבל פרקים בודדים, כמו גם את כל העונה, באמצעות ספקים אחרים, כמו YouTube ו- Prime Video. עם זאת, המופע עומד להיות הרבה יותר קל להרבה יותר אנשים לצפות בהם. הסיבה לכך היא שסדרת הארלי קווין המונפשת קשורה ל- Syfy.

רגע, מדוע עלי אכפת לי שהסדרה של הארלי קווין נוגעת ל- SYFY?

למקרה שפספסת את הסיקור שלנו על קיילי קוקו שהשמיעה את הארלי קווין, הארלי קווין הוא מופע טוב. יש לו את סגנון האנימציה הקלאסי של באטמן: הסדרה המונפשת, כמו גם הכתיבה השנון של התוכנית. עם זאת, בניגוד לאטמן: סדרת האנימציה, ששודרה במקור ברשת פוקס קידס, הארלי קווין ממוקמת לחלוטין למבוגרים. (זה מצביע על שפת האלימות האולטרה-אלימות ושכר הערוץ.) בהתחשב בכך שהארלי כבר מזמן הייתה אחת הדמויות של DC, עם זאת, זה הגיוני.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

פרק 1 מתחיל בנקודת עלילה מפורסמת כמעט בשלב זה כמו הפנינים המפוזרות של מרתה וויין. זה הארלי נפרד מהג’וקר הרבה יותר זמן למזל טוב. אחרי זה, היא פועלת, כמו כמו בציפורים של טרף.

שיתוף פעולה עם Syfy בנוסף דוגמה לשותפויות DC

כמובן שהעובדה שסדרת הארלי קווין קשורה ל- Syfy אינה חסרת תקדים. DC כבר הודיעה, למשל, כי סדרת סיירת ה- DOOM שלה תשודר גם בפלטפורמת התוכן המקסימלית של HBO. וכל פרק בתוכנית Stargirl, שתגיע בחודש הבא, ישודר ב- CW יום לאחר השידור המקורי שלו ביקום DC.

בזמן העיתונות, Syfy מתכננת לשדר רק את העונה הראשונה של הארלי קווין – עונה 2 רק החלה רק ביקום DC, אחרי הכל. עם זאת, אם המופע מצליח במיוחד, או שרשתות מגיפה של פעם במאה המאה להתייצב שוב, סביר להניח שהם יאספו גם את העונה השנייה. הארלי קווין יתחיל לשודר ברשת SYFY ביום ראשון, 3 במאי, 23:00 EST. הם מתכננים לשדר את המופע בבלוקים בכל פעם; ארבעת הפרקים הראשונים ישחקו ב -3 במאי בכל שבוע שלאחר מכן, הם יציגו שלושה פרקים בכל יום ראשון. בדוק את לוח הזמנים של SYFY ו/או את הרישומים המקומיים שלך לפרטים נוספים.

אתה מתכוון לבדוק את הארלי קווין ב- Syfy? ספר לנו בתגובות למטה או במדיה החברתית?

תמונה מוצגת באמצעות DC

Leave a Comment