המוח הקדחת של מארלי: כיף משק בית

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

מאת וויין מרקלי

DC פשוט חשפה תוכניות להציג קו קומיקס של כל הגילאים, כך שהאמנתי שזה יהיה זמן נהדר להסתכל על הדמיון מחדש של דמויות חנה-ברברה (שהיו קריקטורות של צעירים, אם כי חלקם נועדו למבוגרים בהתחלה), בנוסף לאוסף חדש של חומר חנה-ברברה המסורתי משנות התשעים, כמו גם מה שאני חושב על ספר DC הטוב ביותר, חודש אחרי חודש, כמו גם על תקופת הקומיקס הטובה ביותר בכל חודש, Scooby Doo-Up-Up ו DC מבצעת בימים אלה מספר ספרים פנטסטיים לקוראים צעירים יותר, כמו צוות Scooby-Doo כמו גם הרומנים הגרפיים של DC Heroes Women. בנוסף לספרים שנוצרו לילדים, DC קיבלה החלטה לקחת דמויות מסורתיות של חנה-ברברה כמו גם לעדכן אותם, אני מניח למבוגרים. הם גם עשו זאת בסיפורי הגיבוי בצוותים האחרונים של DC/Hanna-Barbera. עתיד Quest/Adam Stranget ו אני מאמין ש- DC מתכננת להציג הרבה יותר מהגרסאות המתוקנות הללו של דמויות האנימציה המסורתיות בהמשך הדרך, כמו גם על סמך הערכותיי לגבי מה שעשו עד כה, כמו גם על סמך הסיפורים הקצרים שהופיעו באלה מבצעים, יש לי רגשות מעורבים בעניין. אבל, הזמן יגיד, אז בואו נראה כמו שכבר יש בדפוס.

מסע עתידי

Future Quest פשוט עטף את ריצתו של 12 בעיות שנכתבו על ידי ג’ף פרקר כמו גם שצייר “דוק” אוואן שאנר, סטיב רודה, רון רנדל, כמו גם אחרים. שש הבעיות הראשונות מאוד נאספות לסחר באלגנטי אחד, כמו גם לשנייה עם המחצית השנייה של הסיפור אין שאלה שמגיעה לסתיו הקרוב או מוקדם יותר. ספרים אלה לוקחים כמעט את כל הדמויות של חנה-ברברה חוויה, כולל ג’וני קווסט, בירדמן, רוח רפאים, הבלתי אפשרי, שלישיית גלקסי, כמו גם אחרים, כמו גם לזרוק, אותם לסיפור אגדי אחד, שכן כל הדמויות הללו מאגדות כוחות להילחם באיום בין -גלקטי. הספר הזה היה מדהים לקרוא, אפילו עם שינויים באמנות מתמדת. הגיליון שלי הוא שהספר היה איטי כדי להתחיל, הבעיות המוקדמות הוקמו עם סיפור שני שהציג את דמויות הצוות לקוראים חדשים, עם סיפורי מקור בדרך כלל. המחצית השנייה של הסדרה בסופו של דבר הייתה רכיבת ריגוש פעולה מוחלטת כאשר הגיבורים מאגדים כוחות כדי להביס את האיום. אני צריך להודות שהייתי לא מרוצה כללי בסדרה הזו, עם זאת אני חושד שכמה מזה היו הציפיות שלי. הספר הזה אכן ניסיון מעיכובים כמו גם כמה בעיות איחרו, אולם כעת בדק את כל שתים עשרה הבעיות בישיבה אחת, אני יכול לומר בכנות שזו הייתה נסיעה מהנה, פשוט לא פנטסטית כמו שקיוויתי באמת ו אני חיובי שאם הם יעשו סדרה אחת נוספת, שזו השמועה, הספר יבדוק הרבה יותר טוב מכיוון שאין הדרישה לכל ההסברים מי הם הגיבורים האלה. עדיין שווה לבדוק כמו גם את הקריאה.

לוני טונס

לוני טונס רצה כמו גם כמעט 70 שנה. DC יוצרת ספר חודשי של לוני טונס כבר למעלה מעשרים שנה עם סיפורים חדשים של באגס באני, מרווין המאדים, חזיר פורקי, כמו גם שאר אנשי צוות השחקנים. DC מעולם לא האמינה הרבה מאוד לספר זה; זה יוצא בצורה מתוזמנת כמו שהוא תמיד נהדר לחיוך. אז אני צריך לציין ששמחתי לראות את DC שיחררה שני כרכים עד כה של הלהיטים הגדולים ביותר של לוני טונס, המדפיסים מחדש שש בעיות בכל פעם ברצף להיסטוריה של DC של פרסום לוני טונס. לא החומר המסורתי משנות ה -40 עם שנות ה -60, אולם עכשיו יש לי תקווה. הכרך הראשון מאוד נקרא Looney Tunes הגדול ביותר להיטים כרך 1: מה קורה, דוק? כמו גם מדפיסים מחדש 14 סיפורים מלוני טונס #34-40. כרך שני נקרא Looney Tunes הגדול ביותר להיטים כרך. 2: אתה בזוי כמו גם זה מדפיס מחדש את הבעיות של לוני טונס #41-47. יש כאן מספר יוצרים הכלולים כאן, כמו גם הרבה לא מובנים היטב למעריצי גיבורי העל, כולם מיומנים במיוחד כמו גם כל סוג של מעריץ של הסרטים המצוירים המסורתיים שהשפיעו על הקומיקס הללו יהנו מסיפורים אלה ו אוסף שלישי מגיע לבעיות הדפסה מחדש של קיץ #48-53, כמו גם אני עבור אחת, כמו גם מנסה למצוא את זה. בדק פנטסטי עבור מעריצי לוני טונס מכל סוג של גיל.

צוות Scooby-DOO מספר 28

צוות Scooby-Doo-Up הוא ללא דאגה לספר ה- DC המועדף עלי חודש אחרי חודש. אני אוהב את הספר הזה מכיוון שהוא פנטסטי למבוגרים מכיוון שהוא מלא בהתייחסויות לתרבות הפופ כי צעירים לא יקבלו אולם הוא גם מלא בפעולה כמו גם הומור סלפסטיק שהצעירים יאהבו. לכל בעיה יש את חבורת סקובי כ- wאל ככוכב אורח גיבור חדש, כמו גם הגיבור (או הגיבורים) הם הגרסאות הקלאסיות, או המסורתיות, של הדמויות, בין אם הם גיבורי DC או דמויות חנה-ברברה מסורתיות. כל הדמויות פועלות כמו גם מדברים בדיוק כמו שהיית מדמיין אם אתה מעריץ של החומר המסורתי. הסחר השלישי פשוט יצא כמו גם מורכב מ- Scooby-Doo Conture בעיות #13-17. כתוב בולי פיש כמו גם נמשך להפליא (בעיקר) על ידי דריו בריזואלה. כמה מכוכבי האורח בכרך זה כוללים את אקוומן, פלאש (בסיפור פנטסטי עם גורילה גרוד), כמו גם שזאם; כן, ה- C.C. גרסת בק של בילי באטסון, אחיו מרי, כמו גם קפטן הזקן הגדול מארוול ג’וניור, כפי שהתלהבתי מהספר הזה בעבר, אני לא מתכוון להתעכב על הכרך החדש ביותר הזה, למעט לקבוע שאני חושב על שלושתם כרכים, כמו גם כמעט 50 בעיות בודדות שעשו עד כה (זו כותרת ראשונה דיגיטלית כך שבאינטרנט יש הרבה יותר מאשר גרסאות ההדפס עד כה) כמה מהקומיקס הטוב ביותר שפורסם בכל חודש, לכל סוג של גיל. עכשיו תפסיק לקרוא את הבלוג הזה כמו גם לצאת כמו גם לקבל את אחד המקצועות האלה, או שלושתם!

אבני צור

פלינטסטונס היה חלק מגרסאות DC מחדש של דמויות חנה-ברברה, כולל סקובי אפוקליפסה, ראסילנד דבילית, כמו גם עתיד Quest (שהיה פחות דמיון מחדש, כמו גם היה טוב בהרבה לרעיונות המקוריים מאשר האחרים) ו ראשית מאוד לא דאגתי לפלינטסטונס. גיליתי שזה מצביע על רוח רוח כמו גם לא כוס התה שלי (אהבתי את הקומיקס המקורי של פלינטונס מדל, גולד קי, צ’רלטון, כמו גם DC). “דמיון מחדש” זה היה רחוק מחומר המקור, לפחות בעיניי. ובכן, מבקר בבלוג הזה הסביר לי שאני לא הוגן לספר אז חזרתי וגם בדקתי את אוסף הסחר הראשון עם ששת הגיליונות הראשונים, כמו גם הוא צדק. בריאן ג’וצ’מס, טעיתי כמו גם התנצלות. הסופר מארק ראסל, יחד עם האמן סטיב פו (שאומנותו תמיד אהבתי) צמחו עלי ככל שהספר עבר. זה לא אבני הצור שהכרתי, זה עדיין אבני הצור. כל מי שהיית מצפה שם, כולל פרד, בארני, וילמה, כמו גם בטי. הסיפורים הם שילוב של פרשנויות חברתיות כמו גם הלך הרוח הנמרץ עם גדל עלי כשבדקתי את האוסף. לא אהבתי את הזוגיות הראשונות של הנושאים הראשונים, אולם כשקראתי אותם מחדש בסחר הזה שיניתי את דעתי כמו גם ראיתי את העדינות בהלחנה כמו גם את מה שראסל מנסה, כמו גם להצליח, לעשות. יש כאן הרבה פרשנויות חברתיות, בנוסף לכמה צחוקים, כמו גם כמות לא מבוטלת של אוכל למחשבה. אני באמת אסיר תודה שחזרתי וגם בדקתי את הסחר לאחר שסיפקתי את הספר החודשי. יש סחר שני שמגיע בסתיו הקרוב עם בעיות מס ‘7-12.

Raceland Wacky

Raceland Wacky היה שישה מיניסטריות בעייתיות שהושפעו מהסרט המצויר המסורתי, המירוצים הדביליים כמו גם מסכנות פנלופה פיטסטופ. למרבה הצער יש לו קצת לעשות עם המקור מכיוון שהוא חסר את הקסם, ההומור המטופש, כמו גם הנאה של סלפסטיק מהסרטים המצוירים. בואו נהיה ברורים, הסרטים המצוירים אינם פנטסטיים בשום סוג של קטע של הדמיון, עם זאת הם מהנים חסרי דעת. מיניזריות זו היא של הסופר קן פונטק כמו גם האמן לאונרדו מנקו. סדרה זו נעשתה בבירור כדי להרוויח מהפופולריות של הסרט Mad Max האחרון, כמו גם מהזכיינית Mad Max בכלל. עם זאת, גם אם אתה מעריצים של זה הייתי מתקשה להאמין שתיהנה מהספר הזה. (היה מקס מקסימום גדול במיוחד של DC לפני מספר שנים). ההתנגדות העיקרית שלי לסדרה זו היא “הדמיית הדמיון מחדש” של הדמויות המקוריות הללו, כמו דיק דסטארדי, פנלופה פיטסטופ, כמו גם מוטלי, אין שום דמיון לדמויות המקוריות. במקום ההומור הסלפסטיק כמו גם Hi-Jinks שהפכו את הכיף המקורי, המירוצים הללו מלאים במוטנטים רדיואקטיביים, רוצחים מכל הזנים, כמו גם מהומה הכללית, כמו גם אלימות כללית חסרת מעצורים. הסדרה המקורית הזו לא הייתה על הריגה או אלימות, זה היה על טיפשות. אני מבין ש- DCS מנסה לפנות לקהלים שונים כמו גם אני תומך לחלוטין בכך, עם זאת, עושה זאת עם מושגים חדשים כמו גם דמויות. אם אתה רוצה לעשות דמויות נוסטלגיה, עשה אותן עם הדומה כמו גם כבוד שמוצג בצוות Scooby-Doo.

אבני צור כמו גם ג’טסון כרך א ‘. 1

לאחרונה שיחררה די.סי. 1. סחר זה אוסף את ששת הבעיות הראשונות של אבני הפלינט כמו גם את הג’טסון משנות התשעים שעברו 21 גיליונות. אלה סיפורים עם גרסאות האנימציה המסורתיות של פרד, וילמה, בארני, בטי, חלוקי נחל, כמו גם באם-באם. פלוס סיפורים עם ג’ורג ‘, ג’יין, ג’ודי, אלרוי, כמו גם כמובן, אסטרו. כל אלה סיפורים מהנים שמרגישיםחומר המקור. הם קלים לבביים כמו גם מצחיקים בעודם מצחיקים את תרבות הפופ העכשווית, אולם לא בשיטה כמעט כבדה שספר פלינטסטונס הנוכחי עושה. מה שבאמת נהנתי מאוד מהקולקציה הזו היה המגוון הגדול של היוצרים, כולל מייק קרלין, סם הנדרסון, מייקל קופרמן, כמו גם אחרים שמעבירו את מטלות התסריט. על האמנות היה לך תערובת גדולה מה- Wray ההוצאות הפנטסטיות לאיבן ברונטי לסטיבן דסטפנו למייק דקארלו כמו גם המון אחרים. אם אתה מעריץ של אבני הצור המסורתיות או הג’טסון, הספר הזה הוא בשבילך. לא רק שתגלו את משקי הבית המועדפים עליכם מתקופת האבן כמו גם את העתיד, אולם תוכלו גם לגלות כוכבי אורח מסורתיים כמו Gazoo הפנטסטי!

אני באמת מקווה ש- DC תמשיך לכרות את הכספות שלהם מהחומר המסורתי הזה. הייתי רוצה לראות אוסף של קומיקס סקובי-דו המוקדם מ- DC, בנוסף ל- Gold Key, Charlton, Marvel, Archie, Harvey, כמו גם אירופה. בנוסף לאוספי ה- Dell המסורתיים כמו גם קומיקס מכריע של דמויות אחים וורנר. אין לי שום סוג של תקוות גבוהות באמת לראות כל סוג של אוספים משמעותיים של לוני טונס, כמו גם מדלודיות שמח או כל סוג של סיפורים ישנים אחרים מכספות DC, עם זאת אני תמיד יכול לקוות. (הערת העורך: DC אכן שחרר כרך אחד של החומר המסורתי הזה, אולם הוא כבר זמן רב מחוץ לדפוס.)

כל מה שכתבתי כאן הוא נקודת המבט שלי, וגם לא מציגה את המחשבות או הדעות של ווסטפילד קומיקס או עובדיהם. האם בדקת כל סוג של כל סוג של עכשווי זה לוקח את הדמויות המסורתיות האלה? מה אתה חושב? האם אתה אוהב אותם הרבה יותר ממני? האם אני לגמרי מחוץ לבסיס כמו שהייתי עם אבני הצור? אני אשמח לדעת. ניתן להגיע אלי בכתובת mfbway@aol.com או בפייסבוק בוויין מרקלי. הייתי רוצה לשמוע ממך, אתר פרו או קון. כמו תמיד…

תודה.

Leave a Comment