סקירה ‘עידן אלמותי’ מס ‘1 סקירה: עתיד דיסטופי ללא מוות

עידן האלמותי הוא ספר הקומיקס הנוכחי הכולל עתיד דיסטופי, אך עם טוויסט. עם המוות שנמחקו, תושבי העולם הזה זקוקים למוות בקנייה כדי לשרוד.

סיפור התקופה האלמותית הוא ייחודי. אמנם זה מרגיש ונראה כמו סיפור זומבי, אך הנחת היסוד מורכבת בהרבה. עידן האלמותי מתרחש 200 שנה לאחר האלף החדש, שבמהלכו לא התרחש מוות מוקלט. בעוד שעל פני השטח זה נראה כמו דבר נהדר, יש בזה הרבה יותר ממה שכל אדם יכול היה לדמיין.

הנחת היסוד עמוקה יותר מאשר רק זומבים

אני המום מהמושג של עידן אלמותי. וזה בלי לקרוא, או לדעת משהו על הסיפור שמעבר לגיליון מספר 1. אלמוות לכולם נראית כמו רעיון נהדר. זוכר את היילנדר? חשוב אם כולם היו כריסטופר למברט. כאשר המוות הופך לתפיסה זרה בעולם, האוכלוסייה מתרוצצת. זה מביא את כל הבעיות הסוציו-אקונומיות שאתה יכול להניח; צפיפות יתר, משאבים סופיים, מרחבים סופיים ואפילו השפעה על אקלים הרבה יותר.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

אגודת התקופה האלמותית הפכה בדיוק לזה, מורכבת. העולם מחולק ושבר, כאשר לחלקם יש את הפריבילגיה לחיות בין האנושות. ואחרים מסתתרים מתחת לאדמה, מזינים ונלחמים בשיניים ובציפורניים כדי לחיות. אה, יש גם כמה יצורים מסתוריים שנראים כאילו הם מעורבים בעניין ללא מוות. זו תעלומה שתתפתח עם הסדרה.

סקירה של גיליון מספר 1

הגיליון הראשון של עידן האלמותי מציג בפנינו את העולם הזה ואת צוות הדמויות הראשי שלו. ארי היא אישה צעירה לוהטת שמספרת חלק מהסיפור. אליה מצטרפת אחותה קימברלי, אישה מדהימה, אך לכאורה שטחית. ואז יש את הראש הצף, ד”ר מאן. אמנם לא ברור מי, או מה זה מאן, נראה שהוא מוח של המבצע.

ארי מספק לנו את הסיפור האחורי של קבוצת הניצולים שלהם Ragtag, שכולם חייבים חוב לאדם המכונה רק אבא. סיפורם רואה אותם מנסים לשרוד בעולם המופרד הזה. בעוד שאחד מהם אחר, הבדאס מיגל, נמצא במשימה שיכולה להציל את העולם.

תמונה באמצעות אדוארד דייוויס

קשה לעידן אלמותי מספר 1. בהתחשב בעובדה שזה הנושא הראשון, יש הרבה סיפור לבסס, אקספוזיציה להעברה ומסתורין שנמצאים לחלוטין בהקשר. לעת עתה. אבל אם מטרת הגיליון הראשון היא לחבר קהל, זה עושה את תפקידו ועוד.

הסדרה משאירה את הקוראים שאלות, אבל הסוג “הטוב”. מיהם האוכלים? איך חוסכים עולם שבו המוות לא קיים? איזה סוג של החברה מתפקדת וצורות בתוך הכאוס הזה? אז המון שאלות שצריכות לחכות עד המשך הריצה.

יוצרי עידן האלמותי והמסע שלהם

עידן האלמותי שנכתב ונוצר על ידי אדוארד דייוויס, היה פרויקט Kickstarter שעמד בהצלחה במטרה שלו. עם כמעט 100 תומכים, הקומיקס פשוט העביר את הגיליון הראשון שלו באוגוסט 2019.

לדייויס ולצוותו יש מגוון מגוון של רקע וניסיון. דייוויס עצמו הוא מורה שכתב בצורות שונות בהתחשב בכך שהוא צעיר. הוא גם מלמד את המלאכה לאחרים. עידן אלמותי וגיליון מס ‘1 הוא רעיון שלדייויס היה ככל הנראה במשך 25 שנה.

תמונה באמצעות אדוארד דייוויס

האמן של עידן האלמותי הוא סזאר אוליביירה, ולמרות ביוגרפיה של קיקסטארטר שלו, וקבע שהוא היה אמן כבר שלוש שנים, עבודתו לא מראה את זה. הפאנלים ויצירות האמנות של גיליון מס ‘1 מלוטשות ובלתי נשכחות במיוחד. עיצובי הדמויות הם מיוחדים ועומדים בנפרד תוך הוספת עושר הסיפור עד כה.

ויויאנה ספינלי היא הצבעוני שתוססו והצללתו מוסיפה כל כך הרבה עומק לסיפור ולעולם. והטרטר מני הרננדז מסוגל לנקוט בדיאלוג ואת התערוכה המילולית של דייויס ולהציב אותם באופן שלא מרגיש צפוף בכלל.

עידן בן אלמוות מספר 1 עובד מסיבות שונות ומגוונות שהחזקה בהן היא הסיפור. בשוק שרוי יתר על המידה עם סיפורים על עתיד דיסטופי וחברות שבורות, הנחת היסוד של דייוויס חזקה ומרתקת מספיק כדי לחבר את הקוראים באידיאל.

Leave a Comment