Beauology 101: גיוון או מת

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

ביו סמית ‘. “אני לא כועס. בוא חבק אותי!”

מאת אהוב סמית ‘

הם קובעים שכולם ראויים להזדמנות שנייה. הדאגה שלי היא “מה דעתך על ספרי קומיקס?”

במצב של ספרי קומיקס אנחנו באמת מדברים על כמה סיכויים, עם זאת זה בסדר; בבידור זה חל.

בהיותו סופר כמו גם מנהל פרסום בספרי קומיקס, אין שבוע שעובר כשנשאל הדאגה הזו:

“מדוע אין יותר/אף מערבי, מלחמה, רומנטיקה, פשע, מדע בדיוני, הומור, הרפתקאות או ספרי קומיקס ממלאים-בירקים?”

יש המנסים לספק את התשובה: “ובכן, הם לא מוכרים.”

כמנהל פרסום בן 25 שנה אני יכול לומר לך, שהתגובה הזו לא חותכת אותה. זו התגובה שמישהו שמסתכל בתמונה לטווח הקצר מספק לך. הם לא מסתכלים על הטווח הארוך.

כדי שהשוק שלנו יגדל באמת אנו דרישה לגוון את המוצר שלנו. כן, יש לנו כמה מהז’אנרים שצוינו לעיל, עם זאת אין לנו מספיק. יש לנו הרבה יותר מספרי גיבורי על, שאני נהנה ממנו, אולם כשאני מתענג על צ’יזבורגר נהדר, אני לא אוכל אותם כל יום. מפרסמים יצלצלו בכך שהם לא נמצאים בחברה להפסיד כסף כמו שהם אינם צדקה. זה נכון מאוד, עם זאת, הם גם כאן כדי להרוויח כסף כמו גם להרחיב את יכולתם להרוויח אפילו הרבה יותר כסף עם המוצר הטוב ביותר שהם יכולים לייצר. זה לא דבר גרוע.

ים עמוק – קומיקס סוסים אפל

כדי להרחיב את החברה שלהם הם דרישה לקבל משהו לכולם, או לפחות להתקרב לזה ככל האפשר. אם אתה מפרסם נישה, אז בסדר, היה הטוב ביותר באספקת החלק הקטן הזה בשוק שאתה יוצר עבורו. עם זאת, אם אתה מפרסם גדול, היכנס לטווח הארוך. אל תקדם רק את השוק הישיר בלבד, נסה כמו גם לפגוע בכל בית שאתה יכול, להסיע את האנשים האלה לחנויות הקומיקס השוק ישירות, להשתמש באינטרנט כדי לשפר את ספרי הז’אנרים השונים שלך. אם היה לי אזור בלתי מוגבל כמו גם זמן הייתי יכול להמשיך לאלפים כמו גם אינספור מילים כדי לדון בדרך זו כמו גם במסע ארוך, עם זאת אני לא, אז לא. (חוץ מזה, זה יעלה. גם אני לא צדקה.)

הוצאת IDW #1 מושבתת

אם הייתי צריך לבחור את מה שמפרסמים האמנתי שהם עושים משימה יוצאת מן הכלל בקנה מידה קטן יותר של מה שאני מדבר עליו, פרסום IDW, בום! אולפנים כמו גם קומיקס סוסים כהים עומדים בראש הרשימה. בקטן יותר, אני רומז שאין להם את הגיבוי הענק של מארוול כמו גם קומיקס DC. מפרסמים אלה מוכנים לעשות את מה שהם דרישה לעשות כדי לוודא שיש לא רק נכסים מורשים, אולם המפתחים בבעלות, היסטוריים, כמו גם כמה ז’אנרים רבים ככל האפשר לקנייה. הם מוכנים לנסות מושגים חדשים כמו גם מקומות כדי להוציא את המילה כמו גם להובלת כסף כמו גם למבקרים לשוק הישיר בנוסף לשוק ההמוני.

סכנת התאבדות בום! אולפנים

טכנולוגיה כמו גם השיטה שאנו נוקטים בשינויים בבידור ביתי לא רק כל יום, אולם כל שעה. הכי טוב עכשיו אין גבולות למה שניתן לנסות להשיג קומיקס, כל סוג הקומיקס, הזמין כמו גם לידי אנשים כמו גם למכשירים שלהם. חבל על כל סוג של מו”ל שאין לו תוקפנות של בשר אדום מספיק כדי להשיג זמינות כמו גם לקחת עקיצה גדולה ועקובה מדם מהגידול כמו גם הכנסות.

“אותם גיבורים, בדיוק אותו ביטוי, חודש אחרי חודש אחר חודש.”

ההמלצה החינמית והאישיות שלי לחלוטין למארוול כמו גם לקומיקס DC על קומיקס גיבורי על: אם הז’אנר הזה הוא ספינת הדגל שלך, נהדר, פשוט אל תעשה את זה לעוגן שלך. כל סיפור גיבורי על כמו גם דמות לא חייבים להיות חמוצים כמו גם מדכאים. הדמויות שלך יכולות להיות חביבות, מכיוון שזה מה שיביא מבקרים חדשים כמו גם לשמור על קוראים ותיקים. אם אין לך דמויות חביבות שמבקרים יכולים לקשר מעט, אז כל נסיבות גלקטיות ושוברות כדור הארץ שאתה מכניס אותן לא משנה. אם המבקרים לא אוהבים דמויות בדיוניות, אז לא אכפת להם שהם ימותו. אם זה קורה, הסיפור שלך מת. אם זה מתרחש כמו כן, אז החברה שלך מתה. אתה לא רוצה את זה. אף אחד מאיתנו לא עושה זאת. כאן חשוך, הפעל כמה אורות.

“האלק שמח.” אמנות מאת אוון שאנר

אם גיבורי העל שלך לא מפצחים חיוך, צוחקים, יש לך יום חופש, אז אין לך שום דבר בדיוני ככל שיהיה, כמו גם אני לא רומז על זה בצורה נהדרת. קח דף ממה שהסרטים עשו עם הנוקמים כמו גם איירון מן, הפוך את הדמויות האלה לחבירות.

דברים משתנים. המבקרים שלך אינם סופיות. לבדר אותם לטווח הארוך.

לגוון או למות במרזבי הפאנל … הבחירה שלך.

ביו סמית ‘

חוות האגרוף המעופפת

www.flesingfistranch.com

Leave a Comment