פרק סיירת אבדון חדש מתעמק מדאדה לתת -מודע (ובחזרה!)

שני הפרקים האחרונים של סיירת דום התמקדו כמעט לחלוטין בסיפור האחורי של אחותה של דאדא. אנטגוניסטים אלה, בדומה לדאדאיזם עצמה, הם פנטסטיים ברעיון, אולם לעתים קרובות גורמים למבוגרים שגדלים מסתובבים תוך כדי קולות ציפורים דביליות. אמנם הם הראו הרבה על מה שהופך את “הנבלים” האלה לאוהדים, אולם פרק הסיור הנוכחי “סיור תת -מודע” מחזיר את המיקוד לדמויות שאנחנו אוהבים. כמו גם לאחר שתי עונות של טיפול בבעיות שלהם, עדיין נותרו המון אזורים לדמויות האלה לשלי וגם לחקור. לפי הרגיל, הם יוצאים מהאירוע הזה השתנה, בעיקר רגשית עם זאת חלקם פיזית, כמו גם אני נשארתי לתהות לאיזה כיוון הסיפור הזה ייקח הלאה. במיוחד בהתחשב בעובדה כי ניילס קלדר של טימותי דלטון נעלם מאז שהשחקן רצה לצאת.

בעוד שמסע התת מודע הפרטי של כל דמות של אבדון היה טוב, הבולט בפרק זה הוא שוב “המחתרת”. ג’יין המשוגעת של דיאן גררו, ואח ‘. הם עדיין הדמויות המרתקות ביותר בסיפור. כמו גם קיים טוויסט מרתק שקורה עם אישיותה האחרת, במיוחד התינוק קיי, “המקור”. בעוד שאנשים מסוימים עשויים להאמין שמדובר במעט סוסים מכות אחרי שתי עונות, היעדר הצ’יף בתמהיל מציין כי סיירת האבדון צריכה להתמקד בשגיאות כמו גם בטראומה עליהם. יש להם רק את עצמם להאשים.

סדרה זו נשארת את סדרת הטלוויזיה המיוחדת ביותר של ספרי הקומיקס בכל סוג של פלטפורמה אידיאלית עכשיו. זה גם משמש כמסר, במיוחד סיפק את חוסר הזעקה אחרי Y: הבחור האחרון בוטל על ידי הולו. יש מיקום לטלוויזיה של קומיקס “אפל”, אולם זה צריך להיות לפחות כמה היבטים של כיף כמו גם דביליות.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

ספוילרים לפרק “הסיור המודע” של סיירת דום לעקוב אחריו.

איך הפרק ‘סיור תת -מודע’ מאיית אבדון לסיירת האבדון

נקודת העקרון של הסטייה בסדרה זו מהקומיקס היא שהמפקד הופך לנבל. בסופו של דבר הוא אחראי על כל גורלותיהם הגדולים ביותר של הדמויות, כמו גם בעונה שעברה חשף שהוא גם אב שטויות. האירועים המתרחשים בעונה זו הם גם תוצאה של מעשיו, ובכל זאת הוא כבר לא בסביבה. (טימוטי דלטון ציין לכאורה דאגות קובידיות לרצות למנוע עבודה על הסדרה העונה.) זו גם ברכה וגם קללה. עם נסיעה בזמן משחק תפקיד, לראות אותו שוב הגיוני עלילתי. עם זאת, היעדרותו מאלצת את סיירת האבדון להתמקד בתרחישים שהם תוצאה של מעשיהם שלהם כמו גם פגמים. למעשה, נראה שהחבורה הזו מתפרקת.

במהלך DC Fandome 2021 גילינו שסיירת דום עונה 4 מגיעה. לכן, יתכן מאוד שהקבוצה בסופו של דבר (שוב) עוברת את השיטות הנפרדות שלהם בסוף העונה הזו. זה התרחש אחרי סיום העונה הראשונה, כמו גם לקח קצת בזמן שהדברים כדי להתחיל שוב מאז. לכן, בעוד שאני מבין את האפשרות העלילתית שמאחוריו, כאוהד אני מקווה שהם מסכימים לבלוט את הדברים כקבוצה.

כמובן שהדברים משתנים. לארי טריינור (מתיו צוק/מאט בומר) איבד את הרוח השלילית בראש העונה, אם כי הוא חזר עם … משהו. אני חושד שהיצור המוזר הזה יוביל את הדמות שעושה שינוי שהתרחש בקומיקס. הרובוטמן (ריילי שנאהן/ברנדן פרייזר) מת ממחלת פרקינסון, תוך שהוא משחק בהרס עצמי במיוחד. הסייבורג של ג’וביאן ווייד הוא, ובכן, כבר לא סייבורג, לאחר שכל הטכנולוגיה שלו בוטלה בסוף הפרק. ריטה פאר של אפריל בולבי מופיעה עמוקות על ידי “חייה השניים” לאחר שנסיעה בזמן מוקדם יותר העונה. ואז יש ג’יין.

המחתרת עשויה להיות בכנות סדרה משלה

תמונה מאת בן מארק הוזלברג באמצעות Hbomax

עד השבוע הבנתי את “המחתרת” של Crazy Jane להיות אוסף של דמויות המונעות סופר שהופקו כדי להבטיח את התינוק קיי. עם זאת, התחלנו לראות את זה כשקיי מנסה לרפא, כמה מהדמויות לא רוצים שהיא תעשה. הם, באופן טבעי, מפחדים מ”מות “, אם היא כבר לא זקוקה להם. זה הוביל לכך שקיי אמרה לג’יין שהיא רוצה שהאחרים ימותו או לפחות ייעלמו. זה לוקח את הרעיון של “קונפליקט פנימי” כמו גם מגדיל אותו בכמה סדרי גודל. בנוסף הוא מדגיש בדיוק את האופן בו הסיפור הפרטי הזה הוא העשיר ביותר בסיירת דום, כמו גם הוא עשוי לתמוך ככל הנראה בסדרה מוגבלת משלו.

דבר אחד שלא נוגע לחלוטין בתוכנית הוא “איך” של כוחותיה של ג’יין המשוגעת. עד עכשיו הוא נשבר יד כ”ניסויים “כמו גם קשור במעורפל לניילס. עם זאת, אולי יש הרבה יותר לסוד שנחשף, במיוחד כקיי, שוב “המקורי”, מבקש לשעברהרבה יותר ניהול על פני המחתרת וגם אותה, אתה יודע, גוף. זה מוסר בסוף הפרק “סיור תת -מודע”, של כל חברי סיירת האבדון, ג’יין מופרעת הרבה מהניסיון שלה. למעשה, כל סיפור העלילה הזה היה היה באמר קר אבן, אלמלא האמת שתת המודע של ג’יין היה מיוצג כמופע בובות לילדים. זה יכול להיות חשוך כמו גם עומק, עם זאת זה לא מצביע על כך שזה לא צריך להיות כיף כמו גם טיפשי.

תמונה מאת בן מארק הוזלברג באמצעות Hbomax

פרקים חדשים של הופעת הבכורה של סיירת דום ב- Hbomax בימי חמישי.

מה האמנת בפרק? לאן אתה מאמין שהסיפור הולך, כמו גם אתה מאמין שהקבוצה תיפרד בסוף העונה הזו? שתף את המחשבות, התיאוריות שלך, כמו גם רגעים מועדפים בתגובות למטה.

תמונה מוצגת מאת בן מארק הוזלברג באמצעות Hbomax

Leave a Comment