Marauders#14: X של חרבות פרק שלוש עשרה הוא ארוחת ערב לא נוחה כמו גם מבריקה (סיכום/סקירה עם ספוילרים)

עכשיו כשכל הארקקי כמו גם לוחמי קרקואן נמצאים במצודת הכוכבים, הגיע הזמן לקרב … מעל ארוחת הערב. האישה סטורנין באמת אוהבת כאוס. היא מכריחה 19 אנשים שהיא עומדת להילחם למוות לאכול היום ארוחת ערב ו … מתערבבים. הדבר המצחיק? הם כן! זה פרק בלתי צפוי באמת לטירוף של X חרבות. על אחת כמה וכמה, Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה יש שטח שלא ראינו מאז Hellions #5. זה גם סיפק לנו קידום דמויות כלשהו עבור לוחמי Arakkii בשיטה הומוריסטית במקום הקטעים הכהים ביותר שקיבלנו ב- x חרבות: סטאזיס.

סערה רוקדת עם המוות – לא, לא באופן פיגורטיבי – היא למעשה רוקדת עם המוות

סוס זה בוהה באותם בנות הים מבצעים שיטה גם בעוצמה. (תמונה: Marauders #14, Marvel Comics)

רוב הכיסויים מציעים את סגנון הנושא. לכן, כאשר הכריכה של Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה יצאו, מראה סערה רוקדת עם סוס המוות הראשון, כולם הניחו שזו הייתה מטאפורה. אחרי הכל, “ריקודים עם מוות” היא קלישאה מסורתית. עם זאת לא, המוות כמו גם סערה חולקים את הריקוד המקסים הזה. היא בכלל לא חוששת ממוות, כמו גם בתמורה, המוות מגלה אותה שובה לב. ברור שהוא נופל כמו עם אורורו (עם זאת ברצינות, מי לא היה?).

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

אבל מה שהריקוד הזה משיג הוא הרבה יותר מסתם לגרום לסערה להיראות מגניבה – זה גורם לנו לחבב מוות. הוא לא רק הילד של אפוקליפסה עכשיו – והוא לא רק הילד שבגד באביו. ההצצה הזו למוות גורמת לנו לרצות לראות אותו עובר דרך הטורניר הזה, אולם זה גם אומר ש- X-Man צריך למות אם כן. ההתפתחות ההיא? ובכן, זה הולך להיות סגנון רציף במהלך הפארלי הזה.

ISCA ללא מנצח מנצח את Marauder

אם להרוג אנשים בתחרויות נפלאות לא יוצא, ISCA היה הופך למיקסולוג מצוין. (תמונה: Marauders #14, Marvel Comics)

כאשר המוטנטים מחכים לארוחת הערב להתחיל, גורגון כמו גם מאגיק מסתובבים בהערכת לוחמי Arakkii לחולשות. הם שמים לב שהמוות מעדיף את שמאל כמו גם המלחמה הימנית. כמו גם אפילו ש- Redroot יש “עיניים אחרות” מוסתרות בשיחים שלה. עם זאת כשמדובר ב- ISCA, אין להם כלום. אז ב- Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה, הם בוחנים אותה. מה שעומד איתו הוא סצנה מביכה עבור גורגון כמו גם למגיק. הם מקטינים את משקפיהם כדי לראות בדיוק כיצד מגיבה ISCA – עם יד שמאל או ימין. היא משתמשת בשניהם. כמו גם כשהיא בודקת את Magik, היא לא מצפה ממנה לפתוח פורטל לתפוס את המשקפיים וגם להחזיר אותם אליה כמו גם לגורגון. התגובה של ISCA? “זה יהיה כיף.” הניתוח של גורגון? “הרוג כמה שיותר מהר שאתה יכול. אני חושש שחרב האישה תשבור אותנו. ”

Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה יש הרבה רמזים … כנראה

ובכן, האוורד כמו גם היקמן רמזו על זה בקיפאון. (תמונה: Marauders #14, Marvel Comics)

אתה מבין את הסרטים האלה שבהם אתה חוזר כמו גם רואה את כל פירורי הלחם המובילים לחשיפה הענקית רק אחרי שאתה צופה בהם? כמו שאתה הולך “לעזאזל – הדלת האדומה הייתה שם כל הזמן!” זה מה שמרודרים מס ’14: X של חרבות פרק שלוש עשרה הולך להיות. הבנטר כלול הכל נראה טבעי, אולם ישנן אפשרויות או הערות של מילים ספציפיות שמרגישות שהם מתכוונים יותר.

לדוגמה, “חרב האישה הזו של גורגון תשבור אותנו” היא פואטית, אולם הוא מזכיר במיוחד את חרבתה כמו גם נשבר. אז אולי זו החולשה שלה? האם היא דורשת את חרבה? או כאשר וולברין מאשים את קפטן אבאלון, בריאן בראדוק, בכך שהוא לא מספק לסטורנין. בראדוק מזכיר לוולברין שהוא נשוי – וולברין מגיב באומרו כי סייפר, מאגיק, כמו גם כבל, הלוחמים הצעירים ביותר, לא היו. פשוט נראה … ישיר. כמו כן יש בהחלט יותר, עם זאת לא נבין את זה עד לסיום השניים, כמו גם אנו חוזרים כמו גם לקרוא אותו מחדש.

Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה מסתיימות ברגע WTF

אחי, כל ששת הטפרים נראים כמו יתר על המידה. תשיג את זה? יתר על המידה? (תמונה: Marauders #14, Marvel Comics)

אז רוב כולם נהנים בארוחת הערב של הפארלי – למעט וולברין. הוא מתרומם בנסיבות כמו גם על שיטת שתייה הרבה. עם זאת, הוא אומר לסערה שיש לו תוכנית, כמו גם היא אומרת לו לא לפספס. אז ברור שוולברין הולכת להרוג מישהו או לנסות. אולי ISCA או זימון? אולי סולם – הוא בהחלט רוצה להרוג אותו לפני שיצטרך לעשות נהדר לטובת שהוא חייב. עם זאת, לא – אף אחד מהם. במקום זאת, Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה מסתיימות בכך שוולברין מריץ את כל ששת הציפורניים ממש עם סטורנין.

זה לא צפוי, עם זאת, סוג של הגיוני. ישבלאורנין יש משחק אחר שמתרחש, וסביר להניח שהוא כולל גם את הקרקואן וגם את לוחמי ארקקי מפסידים. היא לא רוצה שהאראקי יגבר על ממלכתה, עם זאת היא גם שונאת את הקרקואנים (קרא את כל האקסקליבור של טייני האוורד כדי לראות למה). עם זאת האם מוציא את המניפולטור הבחירה הטובה ביותר? נצטרך לגלות בפרק הבא.

עוד X חרבות!

אם אתם נהנים מביקורות הסקירה שלנו, לחץ על מספרי הפרקים לקבלת מידע נוסף. באופן דומה, לחץ על מספרי הסדרה/גיליון לקבלת מידע נוסף על הקומיקס מליגת חנונים קומיים.

פרקים קודמים

פרק ראשון: x חרבות: יצירה
פרק שני: X-Factor #4
פרק שלישי: וולברין מס ‘6
פרק רביעי: X-Force #13
פרק חמישי: Marauders #13
פרק שישי: Hellions #5
פרק שבע: מוטציות חדשות מספר 13
פרק שמונה: כבל מספר 5
פרק תשע: אקסקליבור #13
פרק עשר: אקס-מן #13
פרק אחד עשרה: X חרבות: סטאזיס
פרק שתים עשרה: אקס-מן #14

Marauders #14: X של חרבות פרק שלוש עשרה

פרקים עתידיים

פרק ארבע עשרה: Marauders #15
פרק חמש עשרה: אקסקליבור מס ’14
פרק שש עשרה: וולברין מס ‘7
פרק שבע עשרה: X-Force #14
פרק שמונה עשרה: Hellions #6
פרק תשע עשרה: כבל מס ‘6
פרק עשרים: אקס-מן #15
פרק עשרים ואחת: אקסקליבור #15
פרק עשרים ושניים: X חרבות: הרס

Leave a Comment