ComicConnect מכירה פומבית של אמנות מקורית: אצווה טרייה של אמנות קומיקס

האם אתה יכול לדמיין שיש דון האק מקורי, אלן דייוויס, או גיליון קומיקס של ג’ק קירבי? כעת ניתן בזכות מכירה פומבית מקורית חדשה של ComicConnect. מטרת החברה היא להציע לרוכשים כמו גם למוכרי קומיקס וינטג ‘, אמנות מקורית, כמו גם מזכרות כחלופה קלה לשימוש למשלוח כמו גם לאתרי מכירה פומבית. עכשיו זה בדיוק הציג מידה רבה של אמנות קומיקס מקורית שיכולה להיות שלך.

בחירה זו כוללת כמה יצירות יוצאת דופן באמת מכמה מהאמנים הטובים ביותר בקומיקס גיבורי העל. להלן נציג כמה מהקטעים המוצעים בפלטפורמה זו.

אמנות פנים מאת דון האק עבור הנוקמים מספר 23

(תמונה: ComicConnect)

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

בדף הנוקמים יוצא הדופן הזה של האק, עם דיו של ג’אזי ג’ון רומיטה, אנו יכולים לראות את קאנג הכובש על גופותיו הלא מודעות של אויביו, קפטן אמריקה כמו גם את קוויקסילבר. על פי התיאור באתר הרשמי “דורש תגובה להצעתו לנסיכה רבונה, כמו גם מוכן להשתמש בכוח כדי להשיג זאת במידת הצורך עם צבאותיו מחכים”. הצלחת במצב יוצא דופן, זהו פאנל 1/3 בו אנו יכולים לראות את הצבא של קנג, עם עט כמו גם דיו של רומיטה. עכשיו אתה יכול לקבל את זה במכירה הפומבית המקורית של ComicConnect.

דון האק עפרונות/ג’ון רומיטה דיו; עמוד 18; 1965; תמונה בגודל 12.5 ″ x 18.5 ″

קאנג הכובש!

מידע על אמנים

לדון האק היה כיבוש ארוך כקריקטוריסט לקומיקס מארוול כמו גם מובן לייצור ברזל גיא כמו גם את הצרעה. הוא גם אחד האמנים המתאימים ביותר בתקופת הכסף, מושך את הנוקמים.

ג’ון רומיטה היה הסופר שלקח את מושכותיו של ספיידרמן לאחר עזיבתו של סטיב דיטקו, כמו גם נחשב על אחד הכוחות המניעים את תקופת הכסף של מארוול. רומיטה היא אחת היוצרות של דמויות ספיידרמן ידועות כהות כמו מרי ג’יין ווטסון כמו גם קינגפין, בין המון אחרים. כמו כן הוא תרם להתפתחות המראה של המעניש, בנוסף לתרומות מכריעות בשנות השבעים.

דייוויס, אלן – מהדורה מיוחדת של אקסקליבור (1987) עמוד פנים

(תמונה: ComicConnect)

על גיליון זה המוצע במכירה פומבית של אמנות מקורית של ComicConnect, אנו יכולים לראות שתי דמויות של אקס-מן בצלחת מדהימה זו: קיטי פריד כמו גם Nightcrawler. שניהם נמצאים בחדר הסיכון. הגיליון מסך בדיוק כיצד קיטי מציל את סקר הלילה מסיכון פנטסטי לאחר שבדק את עצמו. חתיכת עט כמו גם דיו, במצב יוצא דופן.

עפרונות אלן דייוויס/פול סוו -דיו, עמוד 15; 1987; תמונה בגודל 11.75 ″ x 17 ″

מידע על אמנים

אלן דייוויס הוא לא רק עיפרון יוצא דופן עם זאת, כמו כן, תסריטאי כמו גם מובן לעבודתו באקסקליבור, ה- X-Men Uncanny, JLA: הציפורן כמו גם קפטן בריטניה.

קירבי, ג’ק – עמוד פנים כלבי רעב

(תמונה: ComicConnect)

קטע מאת ג’ק קירבי עפרונות/ד. ברוס ברי; עמוד 53; 1985; תמונה בגודל 14.25 ″ x 18 ″. מהמחשבה הסופית האגדית של קירבי לסאגה העולמית הרביעית שלו, המודפסת במקור כספר גרפי של DC מס ‘4, מגיע הדף הסנסציוני הזה, מלא עד אפס מקום עם קירבי מסורתי פורח. הפאנל הראשון מאוד מתפוצץ בקירבי מג’יק, כמו גם בשאר הדף הוא רק ג’ק הכי טהור שלו. עט כמו גם דיו. האמנות במצב יוצא דופן.

היצירה הזו של ג’ק קירבי הודפסה במקור כספר הגרפי של DC מס ‘4, מסאגת העולם הרביעי שלו. חתיכה עמוסה עד אפס מקום במיומנותו של קירבי. עט כמו גם גיליון דיו שנשמר במצב יוצא דופן.

עפרונות ג’ק קירבי/ד. ברוס ברי; עמוד 53; 1985; תמונה בגודל 14.25 ″ x 18 ″

מידע על אמנים

לג’ק קירבי היה כיבוש שנפרש במשך שישה עשורים, בהם השאיר אותנו עם כמה מהדמויות המפורסמות של מארוול, כמו קפטן אמריקה. במהלך שנות השישים הוא עזב את המסורת שלו באיירון מן, ארבע הגדולות, האלק, ת’ור, אקס-מן, כמו גם אנט-מן, בין היתר. במהלך תקופתו ב- DC, הוא גם תרם תרומות פנטסטיות, כמו מיסטר מירקל, האלים החדשים, כמו גם דמויות קוסמיות אחרות, כמו Darkseid.

אינקר לג’ק קירבי בשנות ה -70

Sekowsky, Mike-קח על עצמו כמו גם את הדף הפנימי (1955-83) #29

(תמונה: ComicConnect)

ביצירה זו של מייק סקובסקי, אנו יכולים לראות את ההופעה השנייה של ליגת הצדק. בצלחת אנו יכולים לראות את הפלאש, הבחור המהיר ביותר לחיים בפעולה מלאה. עט כמו גם דיו. האמנות במצב הטוב ביותר.

עפרונות מייק סקובסקי/ג’ו ג’ילה דיו; עמוד 9; 1960; תמונה בגודל 13 ″ x 18 ″.

מידע על אמנים

ג’ו ג’ילה הוא הקריקטוריסט הטוב ביותר המובן ביותר שהוא דיו עבור DC קומיקס בתקופת הכסף של הקומיקס בסוף שנות החמישים כמו גם שנות השישים. זה היה בעידן הכסף שהוא השיג את הבולטות הגדולה ביותר שלו, ועבד ב- DC על המון כותרות מכריעות שלהם, כמו באטמן, פנס ידידותי לסביבה, כמו גם הרפתקאות מוזרות, לעתים קרובות ווריקינג יחד עם הקריקטוריסט כרמין אינפנטינו.

מייק סקובסקי היה האמן הטוב ביותר שהובן כי הוא הקריקטוריסט של ליגת הצדק של DC Comics של אמריקה בשנות השישים. בנוסף לכל אלה, הוא היה קריקטוריסט כמו גם סופר עבור ליידי השאלה בשנות השבעים. יתרה מזאת, יחד עם גרדנר פוקס, הוא הפיק את ליגת הצדק של אמריקה וכן בשירותים מעל 60 גיליונות. מאוחר יותר הוא המשיך לעבוד כקריקטוריסט שעזב יצירות נהדרות כמו סדרת Supergirl בקומיקס ניסיון כמו גם אנשי מתכת.

TOTH, ALEX – תמונה מאת underooos art שיווק

(תמונה: ComicConnect)

עבור מעריצי Batgirl, היצירה הזו שהמחישה על ידי אלכס טות בשנת 1981 מציגה את גיבור העל המכה תנוחות שונות באותה מסגרת בדיוק. עט כמו גם דיו. האמנות במצב מצוין.

יצירות אמנות מאת אלכס טות עפרונות כמו גם דיו; איור Batgirl; 1981; תמונה בגודל 14 ″ x 11 ″.

מידע על אמנים

אלכס טות ‘שייך לתור הזהב ב- DC, שם הוא שירות פנס ידידותי לסביבה בנוסף לתארים אחרים. בהמשך המשיך לעבוד על קריקטורות כמו הרקולואידים או רוח רפאים עם זאת המשיך למשוך קומיקס בז’אנרים אחרים.

בנוסף לאלה, ישנם גם קטעים המוצעים של מארק שולץ, טראד מור, כמו גם עטיפה של מרשל רוג’רס עבור מארוול קומיקס מספק מספר 22 הכולל את הגיבור הקוסמי הקוסמי הקולנועי ביותר של מארוול, Starfox (aka The Eternal, EROS).

יתר על כן, ComicConnect מרכיבה רשימה מצוינת של קומיקס מקורי למכירה הפומבית של האירועים הקרובים שלה. זה יחל בחודש הבא כמו גם יכותרו על ידי הכריכה הראשונה של פרנק מילר שפורסמה בלהיט האינדי שלו, רונין, כמו גם באטמן כמו גם קארי קלי לפני שחרורו של האביר האפל חוזר.

האם אתה חושב על כל סוג של יצירות אלה? אם יש לך סוג כלשהו של שאלות נוספות, אתה יכול ליצור קשר עם ComicConnect ישירות באמצעות דוא”ל בכתובת micahs@comicconnect.com. כמו כן תוכלו לבקר בשבת הבאה, 23 באפריל בקומיקס ארט קון בניו ג’רזי, שם הם יוכלו להעביר לך כל סוג של יצירות אמנות.

תמונת תכונה דרך: ComicConnect

Leave a Comment