עוד דברים שאני אוהב בפברואר. ’12 קומיקס (וזוג, לא כל כך הרבה)

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

KC קרלסון

מאת KC קרלסון

אגדות האביר הכהה: ג’ים אפרו

כללי אפרו: בוב גרינברגר כבר שקל את מה שאני מרגיש את הספר המעניין ביותר ש- DC מפרסם החודש: אגדות האביר האפל: ג’ים אפרו. כל מה שאמר שם הולך לי כפול בשבילי. מה שבוב לא ציין היה שמעבר למצויינות של ביצוע יצירות האמנות הדינאמיות והאגדות של אפרו הן כמה מהסיפורים המוזרים ביותר שפרסמה אי פעם DC. לא רק שבטמן מתחבר עם כמה מהדמויות הפופולריות ביותר של DC, אלא שאמיץ והנועז היו גם ביתם של כמה מהדמויות היותר מעורפלות ב- DC (כמו Met Meth Men ו- Kamandi), כמו גם כמה צוותים שיכולים שלא יכלו ” יתכן שהשתלב בהמשכיות של DC ללא הסבר (כמו צוותים עם סמ”ר רוק או רוק-2 של רוק או אדמה -2). באותה תקופה, רבים מהסיפורים הללו יוחסו כמתרחשים בכדור הארץ-B בשם המאוורר (B לעורך מוריי בולטינוף, שבדרך כלל ערכה ספרי אי-קונטינציונלי של DC כמו רוחות רפאים והבלתי צפוי, והיה לי מעט מאוד עניין בגידול DC של DC הֶמשֵׁכִיוּת).

אגדות האביר האפל: ג’ים אפרו אוסף את האמיצים והנועזים #98, 100-102 ו- 104-122. הכרך הזה עוצר מעט מאחת מקלאסיקות B&B האמיתיות – גיליון #124, שמפקח את באטמן וסמ”ר. רוק ואורח כוכבי אפרו, הסופר בוב האני ובולטינוף !!! בעוד שהפעולה בגיליון מתרחשת, היוצרים צועדים בטירוף את הסיפור כך שהחבר’ה הטובים מנצחים! (מסקנה נשכחת קדושה!) הכריכה הקלאסית כוללת אפרו מפוחד שצייר את עטיפת הספר בנקודת אקדח, ואילו אקדח ברדס צורח “סיים את הכריכה, אפרו! רוק הורג את באטמן – או שאני הורג אותך! ” קלַאסִי. ומשהו לצפות בו בכרך 2.

DC דוחף את אוספי ה- FlashPoint שלהם החודש, אך שאל את עצמך: לאיזה פרויקט יש את הסיכוי הגדול ביותר להיות עדיין רלוונטי אפילו בעוד חמש שנים? אפרו הוא אחד מאמרי העטלפים הטובים ביותר אי פעם, ואם אתה לא יודע את זה, אתה לא מכיר את באטמן.

חלון הראווה מציג: המפסידים כרך 1

מותק, אפילו המפסידים מקבלים מזל לפעמים: אוסף נוסף של DC מוזרים עם כמה יצירות אמנות נהדרות שלא הושלמו הוא חלון ראווה מתנות: המפסידים כרך 1. הסדרה הזו הייתה הניסיון של הסופר/העורך רוברט קאניגר להקים צוות עם קבוצה של דמויות WWII מעורפלות יותר של DC – שכולם ביטלו לאחרונה את הסדרה שלהם. קפטן סטורם איבד את רגלו ואת ספינתו בקרב לפני שבוטל הקומיקס שלו לאחר 18 גיליונות. קפטן ג’וני קלוד היה טייס קרב נבאו שנתקל במזל רע בדפי אנשי המלחמה האמריקאים. גונר וסרג ‘היו נהמות בגובה הקרקע (לעתים קרובות עם כלבם, פוך) שנלחמו בתחילה באותה סדרת קומיקס, לפני שהועברו לדפי כוחות הלחימה שלנו. לכולם היה מזל רע נורא במהלך השירות שלהם. המשימה הגרועה (והאחרונה) שלהם הייתה כרונית באופן בלתי נשכח ב- DC של דרווין קוק: הגבול החדש, אך לפני כן, הם נהרגו (פעמיים) במשבר על אדמות אינסופיות (ובמיוחד המפסידים ספין-אוף). (שוב, לאחרונה נחשף שכולם שרדו את מלחמת העולם השנייה ביקום DC: מורשות מס ‘4 – אז מי באמת יודע?)

חלון ראווה זה מציג סיפורי שנות השבעים של משנות השבעים, מההופעה הראשונה של המפסידים כצוות (באופן מוזר בסיפור טנק רדוף רוחות ב- G.I. Combat #138), ואז בתכונה שלהם בכוחות הלחימה שלנו החל בגיליון #123, עם הראשון עידן הסדרה שנעטף ב- #150 (וכך גם נפח הראווה הזה). עם גיליון מס ‘151, הסדרה נמשכה, אך כשג’ק קירבי השתלט על כתיבה וגם על אמנות עד כוחות הלחימה שלנו #162. הנושאים הללו נאספו בשנת 2009 כמפסידים על ידי ג’ק קירבי, חלק מספריית ג’ק קירבי. בכוחות הלחימה שלנו #163, קנייגר חוזר כסופר ושאר הסדרה ( #181 הוא הגיליון האחרון) ממחיש בעיקר על ידי ג’ורג ‘אוונס.

הסיפורים שהודפסו כאן מהווים את ליבם של סאגת המפסידים, שבה נאמנה למזל שלהם רע, הם מאבדים במהירות חבר אחר (או שהם?) ומשיג אחד חדש – אונה, חברה בתנועת ההתנגדות הנורווגית. הסדרה היא אחת הטובות ביותר של קניייגר, כמו במקום אוסף של סיפורי מלחמה לא קשורים בעיקר, יש חוט נרטיבי (והמשכיות) בפועל לסדרת המפסידים הזו. זה קורא מאוד כמו סדרת גיבורי על עכשווית. למרות שלמפסידים היה מזל רע (והנקודה הזו ככל הנראה פטישה בבית כמה פעמים יותר מדי בסיפוריו של קניייגר), כישות לפרסום, המפסידים היו בר מזל מאוד בדבר אחד – היו להם מספר אמנים מדהימים שעבדו על הסדרה. מחוץ לקירבי, אף אחד לא היה כל כך פנטסטי כמו סמ”ר לשעבר. זעם ואמן הקומנדו המיילל שלו ג’ון סברין. הריצה המצטיינת שלו בסדרה הייתה כלולה בגיליונות מס ‘132-150. אמנים אחרים שתרמו מדי פעם היו קן באר וצוות רוס אנדרו ומייק אספוזיטו. כמעט כל COV דינמיעידן זה של הסדרה היה של ג’ו קוברט.

יש המון קריאה טובה ואמנות יפהפיה במתנות ראווה: המפסידים כרך 1.

הנוקמים: מלחמת קרי/מלחמה

הגיע הזמן של אוונגין!: מארוול קיבלה 11 אוספים הקשורים לנוקמים על לוח הזמנים שלהם החודש. (הייתם חושבים שהיה סרט או משהו כזה…) מלבד כרך 12 של עבודות המופת של הנוקמים (הכולל את מיטב עידן סטיב אנגלהארט, המכונה מלחמת הנוקמים/מגנים ומובילים לסאגת מדונה השמימית), יש כל מיני סוגים של אוספים חדשים וישנים מגיעים בקרוב לגלגלי העיניים שלך. מומלץ: הנוקמים: Kree-Skrull War HC, שם תוכלו לחזות בהולדת סיפורי הקומיקס בסגנון אירועים של רוי תומאס ו (בעיקר) ניל אדמס. TPB הנוקמים 1959 הוא סיפור מלחמה קרה בעיטה, מאת הבחור שיכול לספר אותם הכי טוב-האוורד צ’ייקין. ואם אתה אוהב את זה, אל תחמיץ את הקדמה לסיפור ההוא בנוקמים חדשים מאת בריאן מייקל בנדיס TPB (הדפסת מחדש את הנוקמים החדשים #7-13), הכוללים יצירות אמנות של כל הכוכבים של צ’ייקין, סטיוארט אימונן, דניאל אקונה ומייק דודאטו ו הנוקמים מרכיבים את כרך 2 TPB כולל את הרץ הגדול של קורט בוסייק/ג’ורג ‘פרז, עם האורחים ג’רי אורדווי, סטיוארט אימונן ועוד – עכשיו בכריכה רכה!

הנוקמים: החצייה אומניבוס

היזהר מ: הנוקמים: החוצה אומניבוס, אוסף את אחד המפותלים ביותר (יש שיגידו הכי גרוע (זוכר את “טוני העשרה”?) סיפורי הנוקמים אי פעם. לקח חמישה סופרים לכתוב את זה. (ועוד כמה כדי להסביר ו”הן “לקח חמישה סופרים. תקן “זה אחרי שהכל נעשה. למרבה הצער, הסיפורים האלה לא כלולים.) אם אתה חייב לקרוא את זה, הייתי חושב שמציאת הנושאים האחוריים תהיה לעזאזל של הרבה יותר זול יותר מהלבנים האלה בסך 100 $. באופן אישי, אני ‘ D קבלו ארבעה עותקים של העניין החדש: אוסף HC של פרשת הכתר הנחש (בעיקר מאת מארק גרונוולד וג’ורג ‘פרז), קריאה ממש מהנה הכוללת חבורה של נוקמים עתידיים והרבה היסטוריה של מארוול, לפני שאקבל את הנוקמים: מעבר. פשוט תגיד …

חייל חורף

דברים אחרים של מארוול: עכשיו כנראה שמעת שנוקמים נגד אקס-מן הולך להיות האירוע הבא של מארוול הגדול (החל מאפריל, אני מאמין). מה שהופך באופן רטרואקטיבי למניזרי הנוקמים/X-Sanction הנוכחיים את הקדמה לכך, אז התאם את ההזמנות שלך בהתאם. ו ו ההשקה החדשה של תואר מארוול החודש היא חייל חורף מספר 1 ו -2, מה שבוודאי אמור להפתיע את כל מי שחשב שהדמות הזו מתה בפחד עצמו. (נראה שרוב כל מה שקרה בפחד עצמו נעשה איכשהו שוב, עכשיו כשזה נגמר. מה קורה עם זה?) חייל החורף מרגיש גם כאילו זה יכול להיות ספר אחד שקשור לכובע יותר מדי כרגע, אם כי אני חושב שחייל החורף הוא שומר בגלל המדהימה המוכחת בהרבה של צוות היצירה שנבדק היטב (אד ברובייקר ובוץ ‘גויס)-ובנוסף זה מקום קבוע בתקווה לאלמנה שחורה לבלות, וזה תמיד דבר טוב. כאשר אלן דייוויס מתחיל ברגע שהאמן הרגיל בספר הראשי של קפטן אמריקה, אני מאוד נרגש, בצורה בריטית מאופקת. (הורה!) אז אני מנחש שאולי זה לא הזמן הטוב ביותר לקבל את המנוי של זמן החיים הזה לתואר קפטן אמריקה ותואר באקי … מתים של באקי, גבר. ו ו שתים עשרה חוזרות #9 ו- 10 חוזרות (ב -12) בטופס ההזמנה של החודש. עבור כל אותם מעריצים שנולדו מאז שנעלמו באופן מסתורי לפני כל אותן שנים, מארוול מדפיס מחדש את החלק הראשון של הסדרה בפורמטים זולים ויקרים יותר. שזה טוב. עכשיו איפה קפטן אמריקה: לבן ???

ארבע פנטסטיות עונה אחת

עונה ראשונה: היא קבורה בחלק האחורי של התצוגה המקדימה של מארוול (באמצע כל אוספי ההדפסים החוזרים של מארוול), אך סדרת הרומן הגרפי המקורי הכל-חדש של מארוול עונה אחת מתחילה בפברואר עם כרך שמספר מחדש את מקורם של ארבעת הפנטסטיים. על פי USA Today (אך למעשה כתב מחדש של טום ברווואורט מהודעת העיתונות המקורית של מארוול), עונה ראשונה תציג “דור חדש וצעיר של יוצרי הקומיקס של ימינו המביא קול ורגישות מודרנית לסיפורי גיבורים וצוותים מארוול קלאסיים.”

עונה ראשונה של ארבעת המופלאים נכתבת על ידי רוברטו אגואר-סאסה (שבנוסף לכתיבת פרויקטים פנטסטיים מאז 2004, תסריט דחף את הספיידרמן: כבה את מופע ברודווי האפל, וכיום הוא סופר/מפיק משותף עבור Glee ) ומאויר על ידי דייוויד מארקס. זה מספר מחדש את המקור וההרפתקאות המוקדמות של ארבע המופלאות ברומן גרפי חדש של 136 עמודים (אם כי לא כל אותם דפים הם חדשים. מארוול לא יכלה לעזור לעצמם ולהדפיס מחדש של ארבעת הפנטסטיים #570 של ג’ונתן היקמן וכיוון דייל איגלסאם, שהסיפור החדש יצטרך להתמודד איתו). העונה החדשה בעונה אחת לאחר מכן מקור מחדש של ספיידרמן, דארדוויל, ו- X-Men יפורסמו גם בשנת 2012.

המממ. סופרמן: כדור הארץ אחד הצליח מאוד עבור DC, לא?

ראלף וויגום קומיקס

ראלף וויגום: מלך ספרי הקומיקס!: אחת הדמויות הבדיוניות האהובות עלי מקבלת את ספר הקומיקס שלו בפברואר, באדיבות בונגוקומיקס. (בית של קבלת החלטות נהדר!) מי זה יכול להיות? לא אחר מאשר ראלף וויגום, בנו המוזר של צ’יף וויגום בן השמונה. ראלף הוא מקרה סל או אדון זן של הלא -רצף. יתכן שהוא שני הצדדים של אותו מטבע. הקומיקס של ראלף הוא רק הראשון בסדרה של סימפסון קומיקס: פלאים חד-פעמיים-אבל איך ראלף לא יכול להיות פופולרי מספיק כדי להשיג את קומיקס רגיל משלו? פשוט עיין בציטוטים של ראלף הקלאסיים מתוכנית הטלוויזיה של סימפסון:

אני נכשל באנגלית? זה בלתי אפשרי.

העלמה הובר, הדבקתי את ראשי על כתפי.

הרופא אמר שלא יהיו לי כל כך הרבה דימומי אף אם הייתי ממשיך את האצבע שלי שם.

לסבתא היה שיער כזה כשהלכה לישון בתיבה לנצח שלה.

ליסה: שחקנים משחקים ומנהלים מצליחים.

ראלף: האם תנינים מתנצלים?

רימה טועה. העתקתי את שם LISA והשתמשתי בתשובות הראלף.

ראלף: (קריאת דו”ח הספר שלו) למר לותר קינג חלום. חלומות הם המקום בו אילמו וטוי סטור היו מסיבה, והלכתי לשם. כן, תורי נגמר.

Skinner העיקרי: אחד הטובים ביותר שלך, ראלף.

עננים הם התעטשות של אלוהים.

אני צ’ו-צ’ו-בחרה אותך.

הצעצועים שלך כיף לגעת. שלי כולם דביקים.

זה ארגז החול שלי. אסור לי ללכת בסוף העמוק.

(ראלף נזרק בחלון עם פתק מחובר) אני לבנה!

תרומה לראלף וויגום קומיקס היא קרול ליי (דרך שכבה, בנות טובות), מייק קזלה (הרפתקאות קפטן ג’ק, רן וסטימפי) וסרחיו אראגון (מגזין מטורף, גרו הנודד).

השמועות שופעות כי ראלף וויגום קומיקס אולי לא מצחיק בצורה שערורייתית. זה בלתי אפשרי.

קורטני קרומרין כרך 1: דברים הלילה

יותר כיף לכל הגילאים: קורטני קרומרין המקסים של היוצר טד נאייפה, שוחרר מחדש במהדורות הכריכה הקשה של אוני מחודש מחדש, מאוני. בכרך הראשון בן 144 העמודים, The Night Things, קורטני ומשפחתה עוברים לגור עם הדוד הגדול והמצמרר שלה אלויסיוס בביתו הזקן והמצמרר, שם דברים מוזרים וקסומים מתחילים לקרות. לנאיפה יש סגנון אמנות נפלא לסדרה זו, שהיא חלקים שווים חמודים ומפחידים, וקורטני עצמה מעוצבת להפליא – כל כך חמודה, שבהתחלה אתה לא שם לב שהיא חסרה אף! קורטני קרומרין יפנה לחובבי הסנדקית המפחידה ולאנשים האלה עוברים את הנסיגה של הארי פוטר. ו ו זה היה רק ​​עניין של זמן – זמן הרפתקאות! – לפני שתוכנית האנימציה הפופולרית להפליא עשתה את דרכה לספרי קומיקס! לאחר שהפך ללהיט ויראלי באינטרנט, זמן ההרפתקאות נאסף ופותח על ידי Cartoon Network, שם הוא הפך להצלחה קריטית ומסחרית כאחד. קומדיה/הרפתקאות/פנטזיה עם בובות ענקיות של אלמנטים שלאחר-אפוקליפיט, מעורבבים בהומור סוריאליסטי, זמן ההרפתקאות כולל את ההרפתקאות המעוותות של פין האדם, ג’ייק הכלב המדבר, הנסיכה בוניבל בועה, ומלך הקרח הרשע, שנהנה מחטוף נסיכות. פין לובש חתיכת ראש מגוחכת למראה שהוא מכנה “הכובע המדהים” שלו. ג’ייק הוא כלב בן 28 עם כוחות קסומים שהושמעו על ידי אותו שחקן שעושה בנדר על פוטורמה (ג’ון דימג’יו). זו מופע מאוד מאוד מאוד (מאוד) מוזר, ויש לה כבר לגיון של מעריצים. (אולי ראית כמה מהם הקוספליינים במוסכמות הקומיקס בסן דייגו או בניו יורק?) זמן ההרפתקה נוצר על ידי פנדלטון וורד, שמציין כמשפיע על מקורות מגוונים כמו שכני טוטורו, הסימפסון, בית המשחקים של פיפי, מקס פליישר קריקטורות , וצינוקים ודרקונים. לרבים מסופרי הסדרות ואומני Storyboard יש רקע בקומיקס אינדי, כך שזו כנראה הייתה מסקנה נשכחת שהסדרה תגיע בסופו של דבר לקומיקס. Kaboom הוא המו”ל, והגיליון הראשון של הקומיקס כולל עבודות של ראיין נורת ‘, שלי פרולין ובראדן לאמב. בהחלט משהו לבדוק אם אתה אוהב את המוזר ויש לך כמה דולרים נוספים החודש.

דמויות מארוול קלאסיות מס ‘4: ד”ר סטריינג’

לוקח לקצר: לא התעניינתי יותר מדי בסוס האפל C

Leave a Comment