הטריילר החדש של מורביוס יורד ליפן עם מבוא מג’ארד לטו

לא היה הרבה בדרך של MCU News בשנת 2020, אבל היקום של סוני של דמויות מארוול עדיין דוחף קדימה. כן, רבים מהתוכניות שלהם בהמתנה בגלל ההצלחה של סרטי ספיידרמן של אולפני מארוול, אך שני היקומים מתקרבים. ראינו בטריילר הראשון שמייקל קיטון יחזיר את תפקידו כאדריאן טוקס במורביוס, וראינו גרפיטי של ספיידרמן ברקע של סצינות. אנחנו לא מקבלים הרבה דרך של קטעים חדשים בטריילר מורביוס ליפן, אבל המעריצים אכן מקבלים הקדמה מכוכב ג’ארד לטו. השחקן יושב על ספה בביתו ומציג הן את הטריילר והן את מושג הסרט.

הוא אומר:

“שלום לכל אוהדי מארוול הפנטסטיים. אני לא יכול לחכות שתבדוק את הסרט החדש שלי, מורביוס … הולך בדרך שלך בקרוב מאוד. בסרט אני מגלם דמות מארוול חדשה שמנסה לרפא את מחלת הדם שלו לכל החיים עם … מדע ניסיוני. התהליך הופך אותו לערפד חי … זה תפקיד מרגש ביקום מתרחב. ”

לטו הוסיף כי הוא שמח שיפן מצליחה “טוב” עם מגיפת ה- COVID-19, אם כי המקרים שלהם נמצאים במגמת עלייה. ובכל זאת, תיאטראות פתוחים, והסרט יעלה לראשונה על מסכים גדולים שם “בקרוב”. ג’ארד לטו הציג אז את הטריילר החדש של מורביוס שלא באמת חושף הרבה מכל דבר חדש. לאמיתו של דבר, אפילו לא היה לזה את הגילוי של פני הערפד של מורביוס.

מה שרבים מעניינים במצגת זו הוא שלטו נראה שהוא רומז שזה חלק מהיקום הקולנועי של מארוול. ונוכחותה של דמותו של מייקל קיטון עשויה להציע שגם הוא, אם כי הוא הופיע רק בספיידרמן: שיבה הביתה, שהוא סרט תמונות של סוני. כשסוני ודיסני הגיעו לעסקה כדי לשמור על ספיידרמן ב- MCU, קווין פייג אמר שספיידרמן יכול לנסוע בין יקומים (מה שזה אומר). עם זאת מדובר בטקטיקה יוצאת דופן, מכיוון שה- MCU בדרך כלל לא מתבצע היטב ביפן.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

עם זאת, נראה כי מורביוס הולך מלא קדימה, לקראת שחרור בשנת 2021 בבתי הקולנוע הבינלאומיים. עם זאת, ללא שירות סטרימינג משלהם, סוני תצטרך לפנות לווידיאו על פי דרישה פרימיום אם הם רוצים לשחרר אותו בארה”ב.

מה אתה חושב? האם הסרט מורביוס יהיה סמוכים מקו? או שמא סוני עושה את הדבר שלה מנסה לתפוס כמה מאותם אולפני מארוול חום עם המעריצים? שתף את הניחושים שלך בתגובות למטה.

תמונה מוצגת דרך ScreenGrab

Leave a Comment