ארס, מעניש, קונאן, וולברין, האח וודו, אלקטרה: הנוקמים הפראיים!

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
חדשות התעשייה,
ידיעה לתקשורת

נוקמים פראים מס ‘1

סדרה חדשה לגמרי של ג’רי דוגן ומייק דאודאטו!

ניו יורק, ניו יורק-פברואר 14, 2019-בעקבות סדרת חרב הקונאן המוערכת והנמכרת שלו, הסופר ג’רי דוגן, יחד עם אמן מלחמת האינסוף הנמכר ביותר שלו מייק דאודו, ייצא להרפתקה חדשה ואפית בחודש מאי הקרוב במאי הקרוב בסדרה החדשה של מארוול הנוקמים Savage! מסתובבים מאירועי הנוקמים: אין כביש בית, נוקמי פרא ימצאו את קונאן נאבק לצד “צוות גיבורים לא מבוטל” ביקום מארוול – כולל וולברין, ארס, מעניש, אלקטרה, ואח וודו!

“דמיינו איום, אזור ירוק קסום בו הקוסמים הרעים של עולמו של קונאן סוחרים לחשים עם היד ביפן,” אמר ג’רי דוגן להנאה וויקלי בראיון בלעדי. “קונאן נמצא במשימה מאוד דמוית קונאן; הוא שמע סיפור על קמיע אז הוא רודף אחריו, ומכשפי הקסם הרעים עושים משהו שיהיה בעיית נוקמי מארוול. זה מרגיש כאילו מצאנו איזשהו קרקע פורייה מאוד שהיא תרשים Venn בין שני העולמות האלה. ”

“Savage Avengers זה בדיוק מה שכתוב על התווית – זה כל הגדולים הגדולים של יקום מארוול שהתכנסו באי נוחות בסדרה נפוצה אחת – ועם קונאן כקלף פראי”, אמר SVP ועורך המנהל טום ברווורט Marvel.com. “זה גדול, זה נמרץ, זה חומר נפץ, זה אף פעם לא מאט – הסצינות היחידות ב”נוקמים פראיים” שמעורבים שולחן הוא כשמישהו נזרק דרך אחת. ”

פנו להנאה Weekly ו- Marvel.com למידע נוסף, ופנו אל קומיקס ווסטפילד ביום קומיקס חינם כדי לאסוף את נוקמי FCBD לסיפור חדש של נוקמי Savage בן 10 עמודים, שהשיקו את הסדרה המתמשכת!

נוקמים פראים מס ‘1

נכתב על ידי ג’רי דוגן

אמנות מאת מייק דאודאטו

כיסוי מאת דייוויד פינץ ‘

Leave a Comment