DC Universe פגע בפיטורים אדירים, עתיד של סטרימינג שירות עגום מתמיד

בהתחשב בכך שהאחים וורנר התמזגו עם AT&T, עתידה של שתי החברות צנח לשטף. האחים וורנר, במיוחד DC Comics, ביקשו לנצל את שטח הזרימה על ידי מתן לאוהדי הקומיקס את המרחב שלהם. סדרות מקוריות כמו טיטאנים, דבר ביצה וצדק צעיר: אנשים מבחוץ היו הפנייה המכריעה להכניס מנויים. עם זאת, ברגע ש- HBO מקס הודיעה על עצמה כבית הזרימה לכל הדברים האחים וורנר, די.סי. להתמודד עם חברת האם שלה. נראה שיש שותפות באופק, במיוחד בהתחשב בעובדה שסיירת האבדון מימון משותף על ידי HBO MAX ו- DC Universe מורשה אליו את הארלי קווין. עם זאת, מכיוון ש- AT&T מבנה מחדש את התאגיד, DC Universe (ו- DC Comics) בסופו של דבר פגע בפיטורים אדירים. הרבה יותר מתמיד, זה מציב את עתיד השירות בסכנה.

עם זאת, זה לא בסיסי כמו סתם לקחת את הכל מיקום DC, הן הפקות מקוריות והן הספרייה של סרטים ותוכניות ישנות, ועד HBO Max. מכיוון שהערך הגדול ביותר של DC Universe לא היה הרבה מה לעשות עם הזרמת וידאו, וכל מה שיש ליצור עם גישה לספריה העצומה של 80 שנה של DC Comics תמורת 8 דולר בלבד לחודש. כולנו קראנו הדפסים חוזרים של הסופרמן הראשון, באטמן או סיפורי דמויות מדור קודם. ובכל זאת, מה עם הגיליון השלישי של באטמן? אולי ההופעה הראשונה של הרידלר? רוב הסיכויים שתוכלו למצוא את הסיפורים האלה בספריית הקומיקס של DC Universe.

באופן אישי הצלחתי לסיים לקרוא סדרת קומיקס שהתחלתי כשהייתי בת חמש או שש, אך מעולם לא השלמתי. גם אם כל אפשרויות הווידיאו נעלמות, ספריית הקומיקס היא עדיין משהו ש- Warnermedia ו- AT&T יכולות לעבוד איתו.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

מה מציין פיטורי היקום של DC לעתיד של DC Comics?

תמונה באמצעות קומיקס DC

בתחילת האביב הקרוב (במורד ההסעה הארוכה בהיסטוריה בחזרה), השמועה המגוחכת כי AT&T תמכור DC Comics כדי להתפוצץ. (ג’ים לי התייחס לשמועה הזו די מהר). למעשה, לי חזר ואמר כי עתיד היקום של DC Comics עדיין גדול ומואר, וזה עדיין למרות הפיטורים. ה- DC Fandome הקרוב הוא חגיגה וירטואלית של כל הדברים DC, משליכה הכל יחד במקום לשמור על כולם בתיבות נפרדות. האחים וורנר נהגו בעבר להשאיר את החץ נפרד מה- DCEU, ואלה נפרדים מסרטי האנימציה. עם זאת, עכשיו, הם קוראים בשמחה את כל זה רב -מגוון גדול.

הדברים לא כולם רעים עבור סיכויי היקום של DC להישאר פונקציונליים בתקופת מעבר זו. אנשים אמרו כי הביטול המוקדם של דבר הביצה היה סימן לאבדון מסוים לשירות. הרבה יותר לאחרונה, ביטול DC Daily, “מופע” ששימש שיווק יומיומי עבור DC Universe, העלה שוב את השמועות האלה. עם זאת, טיטאנים עונה 3 עדיין מתרחשת (עד כמה שידוע לנו), אך יתכן גם שזה יכול לקפוץ גם ל- HBO מקס. הייתה גם שמועה כי גרג ברלנטי, HBO מקס ו- DC יקום כולם התחברו לצפחה של מופעים. (אם כי במבט לאחור השמועה הזו נראית הרבה יותר כמו מידע או ניחוש שלא החלה.)

יותר לגבי הדו”ח ש- DC Comics פיטרה שליש מצוות העריכה שלהם. זה יכול להיות קשור למגיפה או חלק מארגון מחדש של התאגיד הרגיל לאחר מיזוג. עם זאת, DC קומיקס (או, הרבה יותר מדויק, הדמויות שלהם) מייצגות פרה מזומנת גדולה מדי עבור Warnermedia ו- AT&T מכדי שהם ישיגו אי פעם.

למרות פיטורים, איזו תקווה עשויים לאוהדי DC Universe לעתידו?

תמונה באמצעות קומיקס DC

אחת ההתפתחויות המעניינות הרבה יותר היא ש- HBO MAX ו- DC Universe הצטרפו לשותף לקידום. העסקה משתמשת בגישה לשני השירותים במחיר פחות מהעלות של רק HBO MAX. לבד זה מרמז על סוג של עבודת צוות תוך תאגידית בין השירותים. עם זאת, נלקחו עם כל שאר האירועים באיחור, זה מרמז שהם מקווים שמשתמשים ב- DC Universe יתרגלו להיות HBO Max.

ובכל זאת, הדבר היחיד שעשוי לשמור על יקום DC על פני המים, גם אם כל הזרם והפקת התוכן המקורי יעבור ל- HBO Max הם הספרים. ל- HBO MAX אין את התשתית הדיגיטלית לשלב ללא מאמץ חומר פרסום דיגיטלי. אפילו אמזון שומרת על קריאת וידאו וקינדל קינדל/קומיקסולוגיה נפרדת מאוד. אז, DC Universe יכול להישאר כמאגר דיגיטלי של קומיקס, בדומה למארוול ללא הגבלה. למעשה, כמו Comixology, DC Universe עשוי אפילו להפיק תוכן קומיקס מקורי, בלעדי לשירות. כל זה ספקולציות, אכפת לך, אבל זה לא נתפס.

לאחר הפיטורים העצומים ב- DC Universe ו- DC Comics, המעריצים דואגים לעתיד השירות. עם זאת, אם קהל קהל הקומיקס נשאר חזק ואנשים נשארים מנויים גם ללא התחייבות של תוכן וידאו חדש של הזרמה, יתכן שיש לו סיכוי.

מה אתה חושב? הוא DCהיקום הולך להיעלם או שאתה חושב שיש לו מקום באימפריה של Warnermedia כספריית קומיקס לדיכארדס DC? שתף את המחשבות שלך למטה.

תמונה מוצגת באמצעות יקום DC

Leave a Comment