לשיקולך: האלמנה השחורה של מארוול אומניבוס

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

רוברט גרינברגר

מאת רוברט גרינברגר

אלמנה שחורה אומניבוס

האלמנה השחורה לא תמיד הייתה מגניבה. למעשה, כשהיא הופיעה לראשונה, היא הייתה מרגל מלחמה קריר סטריאוטיפי, שהתפתח לאט לאט לאופטיבי, לפני שבחרה לפגם כמו גם בסופו של דבר הייתה הגיבורה שהיא כיום. מקורותיה כמו גם הרקע שונו בלי סוף, אולם נטשה רומנובה הוכיחה בולטת כמו גם מתמשכת, והשתפרה על ידי הביצועים של סקרלט ג’והנסון ביקום הקולנועי של מארוול. תכונת הסולו שלה, שמגיעה במאי, הניחה את מארוול לאסוף הופעות של שלושה עשורים באלמנה השחורה הגדולה של 896 עמודים.

החומר המסופק ממש כאן שונה בסגנון, בתוכן, כמו גם בחשיבות לחיי האלמנה, אולם הוא הצצה חיונית לתקופת מארוול המתפתחת במהלך העשור הראשון של החברה. בכרך זה תוכלו לגלות סיפורי מתח #52-53, #57, #60, כמו גם #64; הנוקמים #29-30, #36-37 כמו גם #43-44; דפי מגרש משנה מס ’16, #32-33, #38-39, #41-42, #45-47, #57, #63-64 וכן #76; ספיידרמן מדהים מס ’86; הרפתקאות מדהימות מס ‘1-8; Daredevil #81; הרפתקאות ביזאריות מספר 25; מארוול תרועה מס ’10-13; נוקמי סולו מס ‘7; אלמנה שחורה: המלחמה הקרה ביותר; מעניש/אלמנה שחורה: ספינינג אינטרנט של יום הדין; אלמנה דארדוויל/שחורה: Abattoir; מארוול קומיקס מספק #135; Daredevil השנתי מספר 10; אלמנה זעם/שחור: חובת מוות; כמו גם מסע לסוד #517-519.

בהתחשב בכל זה, ניתן לסלוח לזיווגים החסרים שלה ממארוול שניים באחד כמו גם צוות מארוול.

סיפורי מתח מס ’52

הכל מתחיל בסדרה הממוקדת ביותר של מארוול, איירון גאי בסיפורי מתח, כפי שנטשה מופיעה באמריקה, הלכה עם בוריס (כן, סטן לי או הדיאלוגר דון ריקו באמת השתמשו בבוריס כמו גם בנטאשה, ברור שהוא אהבו את רוקי כמו גם את בולווינקל) להרוג את דינמו הארגמן. בשמלה השחורה כמו גם הרעלה, היא הייתה המרגל הזר האבות -טיפוס, שנראתה מסוגננת בזכות האמנות של דון האק. היא חזרה ארבעה חודשים אחר כך, רומנטית מבצעת הקרקס קלינט ברטון, שלחה את הוקיי להרוג את איירון מן. כשנטשה נפצעת הוא מנתק את התקיפה כמו גם בסעיף 64, אנו רואים שהיא מוכנה ללקות את עצמה, אולי להסביר את אימוץ תחפושת, רוצה להישאר עם הוקיי, שמוכנה להפוך עלה חדש כמו גם הסתיימו להיות גיבור. (יש לציין שהיא לא מוחזקת רשמית לנוקמים כחברה ה -16 עד לבעיה מס ‘111, 1973, רגע שלא נכלל כאן.)

הנוקמים מספר 29

פחות משנה לאחר מכן היא מתחילה את הקשר הארוך שלה עם הנוקמים, ראשונה מאוד תחת סטן, כמו גם אז רוי תומאס. אנו מספקים את האפוטרופוס האדום, בעלה לשעבר של נטשה, כמו גם צופים בפיתוח שלה לגיבורה תושיית ו

ספיידרמן מדהים #86

הפופולריות הגוברת שלה כמו גם הרקע הפכו אותה בשלה לחקירה נוספת כמו גם כמו שסטן התכונן להציג שני כותרות אנתולוגיה חדשות, הוא התקין את האלמנה באחת מאותן דרגשות. כשהיא מכנה אותה לסדרה החדשה הזו, היא קיבלה מהפך מעוצב ג’ון רומיטה, שהוצג בספיידרמן המדהים של שנות השבעים #86. כאן מוצגים השיער עובר משחור לאדום כמו גם המדים השחורים המוכרים כמו גם עוקצי שורש כף היד. חודש לאחר מכן, היא יצאה לראשונה בהרפתקאות מדהימות מספר 1-8 באוגוסט 1970, באדיבות גארי פרידריך, ג’ון בוסקמה, כמו גם ג’ון ורפורטן. עם זאת, היא נמשכה שמונה בעיות פשוטות כדי לטפל בבעיות עכשוויות, כמו גם מגמת התקופה. היא התמודדה עם פשע מאורגן, עוני, כמו גם מקף יחסי גזע.

הרפתקאות מדהימות מספר 1

זה ממש כאן חברתה הוותיקה כמו גם דמות האב איוון פטרוביץ ‘מוצגת. הסדרה שחוו מסיבוב עליז של יוצרים כולל הצוות המושך של ג’ין קולאן כמו גם הוצאות אוורט, יחד עם דון האק כמו גם סאל בוסקמה. סופרים עברו מפרידריך למאדי כהן (A.K.A עובדים מימי גולד), תומאס, כמו גם ג’רי קונווי.

Daredevil #81

באופן מפתיע, היא הגיעה לאחר מכן בדארדוויל #81, שם היא הייתה מתגוררת כשותפה כמו גם מתלהבת עם בעיה מס ‘124, באמת חולקת את החיוב ממס ’92-107. קונווי אמר לגיליון חזרה!, “זה היה הרעיון שלי להצטרף לדרדוויל כמו גם את האלמנה השחורה, בעיקר מכיוון שהייתי מעריץ של נטשה, כמו גם האמין שהיא כמו גם דארדוויל תהיה כימיה מרתקת.”

הרפתקאות ביזאריות מספר 25

המראה הבא שלה היה סיפור ריגול סולו בשחור כמו גם הרפתקאות ביזאריות לבנות מספר 25 (מרץ 1981). כאן, ראלף מקצ’יו כמו גם פול גולסי העבירו אותה לשטח ריגול, שתבקר שוב ושוב. מקצ’יו כמו גם ג’ורג ‘פרהZ התחברה להוציא לפועל ארבעה פרטר שראה לבסוף מודפס בקולעת מארוול #10-13 (אוגוסט נובמבר 1983). עם דיו או אמנות נוספת מברט גידול, לוק מקדונל ובוב לייטון, ג’ו סינוט, ג’ק הבל, אל מילגרום, כמו גם ג’ון ביטי, אנו צופים כשנטשה חוזרת לרוסיה, מתאהבת, צופה בו מתים, כמו גם מכוון למוות לפני S.H.I.E.L.D. הסוכן ג’ימי וו מופיע לעזור.

בוב לייטון, כמו גם ג’קסון גויס, עשו קצר חד פעמי בסולו נוקמים מספר 7 (יוני 1988) לפני שהחלה להופיע בקו הרומנים הגרפיים של החברה. הופעותיה הראשונות היו באלמנה השחורה: המלחמה הקרה ביותר (1990) עם סיפור של קונווי כמו גם אמנות מאת ג’ורג ‘פרימן, ארני קולון; מארק חקלאי; מארק האריס; Val Mayerik; כמו גם ג’ו רובינשטיין.

אלמנה דארדוויל/שחורה: Abattoir

לאחר מכן היו מעניש/אלמנה שחורה: ספינינג אינטרנט של יום הדין (1992) מאת D.G. צ’יצ’סטר, לארי סטרומן, כמו גם מארק פארמר; אלמנה דארדוויל/שחורה: Abattoir (1993) מאת ג’ים סטארלין כמו גם ג’ו צ’יודו (הנה היא בתלבושת הלבנה, שתוכננה לה מחדש על ידי פרנק מילר כמה שנים קודם לכן); כמו גם אלמנה זעם/שחור: Death Duty (1995) מאת מארוול בריטניה Cefn Ridout וכן צ’רלי אדלארד. זה נחמד שהקטע הזה נראה כמו רומנים גרפיים שנשכחו מזמן.

סיכום הספר הוא סדרת סיפורים משנות התשעים בהן תוכלו לראות את הקשר שלה לדארדוויל נשארת חזקה כמו גם עבודתה ברוסיה תרדוף אותה לצמיתות. ראשית מאוד היא סיפור קצר מ- Marvel Comic רנקין. האחרונה היא חוקרת את מותה של מאט מורדוק, אחת פעמים רבות בהן נעשה שימוש בגמביט.

מסע לסוד #517

לבסוף, היא עשתה את ההובלה במסע לסוד #517-519 (פברואר-אפריל 1998) בתור סקוט לובדל, רנדי גרין, כמו גם ריק קטצ’ום סובב סיפור כולל קבוצה של אמריקאים מתנגדים בהנהגתו של ניצול מלחמת העולם השנייה לוטי אייקנסקי, אשר הפעיל אותם מאחורי הקלעים שהובנו רק כלהבת אבון.

בהחלט יש מגע נוסטלגי למחצית הראשונה של הספר כמו גם קריאה משובחת לאורך כל הדרך, יחד עם יצירות אמנות נהדרות.

Leave a Comment