לשיקולך: האידיוטים המקוריים של DC Mad

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

רוברט גרינברגר

מאת רוברט גרינברגר

יתכן שקשה לדמיין, אולם בשנות החמישים, הרעיון של תרבות בולטת של סאטיריזציה היה רעיון ספר כמו גם כאשר הוא נעשה עם הברקות חריפות סכינים, פרסום הבכורה בתחום בסופו של דבר היה איכותי כחסרוני. אלה היו כהים כמו גם זמנים מסוכנים במוחם של המיינסטרים, כך שכל דבר שנראה “שונה” נבדק בעין צהבת. תגיד בזכות Goodness Pullisher, William M. Gaines, לא היה אכפת מכל סוג של זה כמו גם ילדי הקהל שלו, המשיך לצחוק, כמו גם חשוב מכך, המשיך לקנות, והעביר את האף שלהם בזלזול של הוריהם.

האידיוטים המקוריים של מד: ג’ק דייוויס

23 הבעיות הראשונות של MAD המשיכו מאז בסופו של דבר היו אגדיות בגלל העזו שלהם, שנינותן, כמו גם יצירות האמנות הסופרלטיביות שלהם. כתוצאה מכך, לעתים רחוקות הסיפורים לא היו מודפסים אולם כעת DC קומיקס מארזת מחדש את החומר, הפעם לכבד את אמניה. תחת כותרת מטריה, סתיו הקרוב תוכלו לדגום את האידיוטים המקוריים של MAD: Will Elder, Idiot , וויל זקן, כמו גם וולי ווד בקומיקס מטורף #1-23. (אמנם הגרסה המופעלת הזו עשויה להרגיש שלמה, אך זו לא מכיוון שהבעיות המוקדמות הללו הכילו גם עבודה מצוינת של ג’ון סברין שמתעלמים ממנו באירוע זה.)

כפי שעושה האגדה, הארווי קורצמן רצה לחזק את המשכורת שלו כדי להתאים את עורך הקומיקס של איחוד האירופי אל פלדשטיין. גיינס מאפשר לו להפיק ספר חדש כמו גם זה היה בעורק הומוריסטי, תוך שימוש ביציבות של אמנים שכבר יצרו יצירה מדהימה באימה, פנטזיה, מדע בדיוני, כמו גם בז’אנרים מלחמה. שצוות היוצרים הזה הוכיח כל כך גמיש הוא אחד המרכיבים המרשימים ביותר בריצת EC.

MAD שהופיעו באוגוסט 1952 כמו גם זקנים, דייוויס, כמו גם ווד יתגלו כמעט בכל נושא, מכניסים את כישוריהם, כמו גם לשחרר באותו זמן בדיוק. שום נושא לא היה טאבו עבור מכונת הכתיבה של קורצמן, כולל הקומיקס המטורף ביותר שהתמודד איתם על דוכן העיתונים. כאשר ווד טיפל בבחור הפלדה בסרט “Superduperman!” של הבעיה מספר 4, זה היה הסרה שהם גילו את הקצב שלהם כמו גם השנים הבאות היו קסומות.

האידיוטים המקוריים של MAD: Will Alder

מבין שלושת הכישרונות המוארים, הזקן הוא זה המחשבה על הקלות ביותר על הסגנונות המגוונים ביותר, המזגרים, כמו גם מחקה סגנונות. הג’וקר המעשי הידוע מאוד זוכה כיוצר משותף של הקומיקס, כמו גם סייע להקים את התבנית שבסופו סגנון זה נהנה היום. ב -200 העמודים שנאספו, תוכלו ליהנות מהקומיקס שלו לוקח את שרלוק הולמס, פרנקנשטיין, אשת השאלה, ארצ’י קומיקס, פופאי, מיקי מאוס, הצל, כמו גם דראגנט. אלדר סייע לייצר את הקמע הראשון של התואר, מלווין מול, כמו גם המחיש מספר של הנמלות שלו.

בהספד הקשיש שלה, כתב הפרסום בוושינגטון, “משחקי משחק חזותיים היו מומחיות אחת נוספת, כמו האדום, הלבן כמו גם הכפה הכחולה שהוא העלה על התלבושת של אשת השאלה בפרודיה. מר אלדר כינה נגיעות כאלה ‘אמנות שומן בעוף’, והסביר, ‘זה החלק של מרק העופות שעומד לך, ובכל זאת מספק למרק את הטעם הטעים שלו’. ”

העטיפה של הזקן למטורף מס ‘5.

כשזקן נפטר בגיל 86. הוא היה ידוע נרחב בזכות עבודתו לא רק ב- MAD עם פלייבוי כמו גם “אנני פאני הקטנה” האלמותית. גיינס כשהוסבר את הזקן כ”תורם היחיד שלנו שחי חיים משוגע כמו המגזין שלנו. ” הניו יורק טיימס התנשא עם “קריקטוריסט מת עם חוש הומור אנרכי, מר אלדר מילא את הרקע של פרודיות שדרת מדיסון שלו כמו גם זיופים של קומיקס עם משחק מילים, אינדיקציות מטופשות כמו גם דמויות מוזרות עושה דברים מוזרים. ”

הכיסוי של דייוויס למטורף מס ‘2.

דייוויס נהנה מתהילה שווה נרחבת, שסיים את לימודיו באמנות MAD לאמנות תעשייתית ובסופו של דבר היה אחד מאומני השיווק של תרבות הפופ המובילה בעשור הבא פלוס. הוא פרש רק לאחרונה בגיל 90, והשאיר אחריו מבחר יצירות מדהים והכל בסגנון ייחודי וניתן לזיהוי. הנפח שלו בן 152 העמודים שיפוץ את הטלוויזיה שלו הוא “הריינג’ר הבודד, כמו גם מה הקו שלי?, אליס בארץ הפלאות של דיסני, כמו גם הסרטים הגבוהים בצהריים כמו גם את הרוזנה היחפה. כמו כן הוא עסק בשיר הבייסבול המסורתי “קייסי במחבט”.

קריירת אמנות תעשייתית מושכת כמעט הושמעה כאשר, זמן קצר לאחר שהופיע בעיר ניו יורק, הוא הוחלף מחסכונות העלויות שלו, כמו גם הוא נחוש לעבודה עד שגילה איחוד האירופי כמו גם גיינס. המגע ההומוריסטי שלו התרכך יותר hהיבטים אורוריפיק של היצירות המבעיות של פלדשטיין, כמו גם הפכו אותו לכושר טבעי כאשר נוצר MAD. פלא, אם כן, שהמאמץ הראשון שלו היה פרודיה על עבודת האימה שלו.

המהירות שלו כמו גם הרבגוניות בסופו של דבר היו אגדה, בדומה לסיפורים שנראו כאן.

האידיוטים המקוריים של MAD: וולי ווד

וואלי ווד עבר מאחד העוזרים האחרונים של וויל אייזנר ברוח לאחד האמנים הממחישים ביותר ב- EC, המתמחה במדע בדיוני. עם זאת, כשאתה מתהפך עם 176 העמודים שנאספו כאן, אתה תראה היה מיומן באופן דומה בפרודיה, לועג לסופרמן, באטמן, Bit Orphan Annie, Flash Gordon, כמו גם הנסיך וליאנט. “השחור כמו גם ההוקס הכחול” שלו טיפל ביצירתו של הבוס לשעבר, The Blackhawks. כמו כן הוא מראה נאמנות לפרטים היסטוריים בעת הטיפול ביוליוס קיסר בזמן שגם הוא מסך שיטות קולנועיות נחמדות עם גרסתו של ה- Wild One, The Caine Mutiny כמו גם על קו המים.

קורצמן כיום מובן כי הוא פרפקציוניסט, בדרך כלל מפרט את הסיפורים עבור אמניו לעמוד ללא קשר לרמת המיומנות שלהם. ווד, עם זאת, הקפד באופן דומה עם עבודתו, וניסא עם Craftint כמו גם בכלים אחרים להחיות את חזונו לחיים. קורצמן הוציא את הטוב ביותר בעץ למרות שהשניים התנגשו. בשנת 1972, ווד אמר ל- EC Lives!, מגזין שנוצר לכנס ה- EC של אותה שנה, “אני מפסיק לעבוד אצל הארווי פעמיים … להרווי הייתה שיטה מתסכלת ביותר לביקורת על עבודתך … הוא אף פעם לא פשוט לעבוד עבורו … אני אוהב את הארווי וגם אני מכבד אותו, עם זאת הוא אדם קשה … הוא רודן! הוא חייב שיהיה לו כל הדרך שלו, שאני מניח שגם אני מעריץ בצורה מסוימת. ”

“וואלי ווד היה זמין עם סיפור כמו גם שלושה אמנים היו מתמודדים סביבו כמו גם פשוט להתעלף, פשוט מתעסקים על כל מכה מברשת כמו גם על כל פאנל”, אמר גיינס ל”קומיקס ג’ורנל “.

בנפרד, או יחד, שלושת הגאונים הללו של הצורה, ראויים למחקר מחקר כמו גם בהחלט העניין שלך, במיוחד אם איכשהו פספסת את כל סוג של אוסף קודם של יצירות היסטריות אלה.

לִרְכּוֹשׁ

האידיוטים המקוריים של MAD: Will Alder

האידיוטים המקוריים של מד: ג’ק דייוויס

האידיוטים המקוריים של MAD: וולי ווד

האידיוטים המקוריים של MAD: האוסף הכולל של עבודתו של ג’ק דייוויס, יהיה אלדר, כמו גם וולי ווד בקומיקס Mad #1-23

Leave a Comment